01.09.2021
Телеканал NTD

У Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королів

У Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королів

У Мадриді урочисто зустріли трьох королів. Свято на честь біблійних персонажів щорічно проводять у день Богоявлення...

Дата завантаження: 2021-03-01

video

У Мадриді урочисто зустріли трьох королів. Свято на честь біблійних персонажів щорічно проводять у день Богоявлення.

[король Мельхіор]:
«2020 рік був трохи складним, тому Бальтазар, Каспар і я вирішили привезти не лише тисячі подарунків, а й великі очікування й сподівання на те, що 2021 рік буде набагато ліпшим».

Зазвичай у столиці Іспанії проходить пишний парад. Цього разу його скасували, щоб не приваблювати багато глядачів.

І хоч в Іспанії популярність Санта-Клауса більшає, місцеві діти вірять, що подарунки їм приносять три королі. Їх звуть Каспар, Мельхіор та Бальтазар.

Заведено вважати, що три королі першими прийшли поклонитися немовляті Ісусу. Вони також піднесли йому в дар золото, ладан та мирру.

Паради на честь Дня трьох королів щорічно проводять у всій Іспанії. Під час святкування учасники процесії обсипають глядачів солодощами, а ті залюбки смаколики ловлять.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королівМолодильне молоко: під Києвом працює осляча фермаЧерез снігопад і закриті зимові курорти південнокорейці розкупили всі санки«Вечеря на колесах»: кулінарна школа придумала ідею ресторану на час карантину19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуНа площі святого Петра у Ватикані відкрили різдвяну композиціюФестиваль піщаних скульптур в Індії проходить без іноземних майстрівНайдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у ФлоридіУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиУ Києві пропонують робити новорічні іграшки власноруч