08.11.2021
Телеканал NTD

В Ер-Ріяді проходить виставка, присвячена ремеслам японського регіону Тохоку

В Ер-Ріяді проходить виставка, присвячена ремеслам японського регіону Тохоку

Виставка японських народних ремесел Ер-Ріяд, Саудівська Аравія У Національному музеї Саудівської Аравії ознайомлюються з традиційними ремеслами..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Виставка японських народних ремесел
Ер-Ріяд, Саудівська Аравія

У Національному музеї Саудівської Аравії ознайомлюються з традиційними ремеслами японського регіону Тохоку. Виставку присвячено його жителям, які постраждали від руйнівного землетрусу й цунамі 2011 року.

[Абдулла аль-Захрані, співробітник музею]:
«Виставка демонструє понад 50 експонатів. Це вироби ручної роботи з кераміки, фарфору, текстилю й дерева».

Можна оглянути статуетки, посуд, плетені кошики й інші предмети домашнього ужитку.

[відвідувачка виставки]:
«Я японка й відчуваю, ніби знову потрапила до Японії. Японська музика й атмосфера. І всі предмети тут з Японії».

[відвідувач виставки]:
«Ці експонати зроблено в традиційній манері регіону Тохоку. Я дуже здивувався, побачивши такі красиві й високоякісні вироби, які прибули з Японії. У своїй країні я ніколи не бачив таких прекрасних творінь».

Виставка, що називається «Прекрасні вироби ручної роботи з Тохоку» подорожує світом із 2012 року. Це вже 29-а зупинка. Ініціатор — японська влада.

[Хірофумі Міяке, співробітник посольства Японії]:
«Уряд Японії закликає жителів Тохоку активніше демонструвати народні вироби, щоб розповісти свою історію людям усього світу».

У регіоні Тохоку шість префектур, зокрема й Фукусіма, де через цунамі сталася аварія на атомній електростанції.

Виставка в Ер-Ріяді триватиме до кінця лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Ер-Ріяді проходить виставка, присвячена ремеслам японського регіону ТохокуРимський музей скористався карантином і реставрує картиниЧирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людейФараон на кінчику олівця: скульптор із Єгипту завойовує популярність у соціальних мережахУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилНімецький пекар робить торти у вигляді шприца з вакциноюМобільний театр подорожує бідними кварталами ЄгиптуРідкісний портрет пензля Боттічеллі продали на аукціоні за рекордну сумуУ Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королівВ Австралії хлопчик посадив сад і отримав премію за людяність