25.01.2021
Телеканал NTD

В Ер-Ріяді проходить виставка, присвячена ремеслам японського регіону Тохоку

В Ер-Ріяді проходить виставка, присвячена ремеслам японського регіону Тохоку

Виставка японських народних ремесел Ер-Ріяд, Саудівська Аравія У Національному музеї Саудівської Аравії ознайомлюються з традиційними ремеслами..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Виставка японських народних ремесел
Ер-Ріяд, Саудівська Аравія

У Національному музеї Саудівської Аравії ознайомлюються з традиційними ремеслами японського регіону Тохоку. Виставку присвячено його жителям, які постраждали від руйнівного землетрусу й цунамі 2011 року.

[Абдулла аль-Захрані, співробітник музею]:
«Виставка демонструє понад 50 експонатів. Це вироби ручної роботи з кераміки, фарфору, текстилю й дерева».

Можна оглянути статуетки, посуд, плетені кошики й інші предмети домашнього ужитку.

[відвідувачка виставки]:
«Я японка й відчуваю, ніби знову потрапила до Японії. Японська музика й атмосфера. І всі предмети тут з Японії».

[відвідувач виставки]:
«Ці експонати зроблено в традиційній манері регіону Тохоку. Я дуже здивувався, побачивши такі красиві й високоякісні вироби, які прибули з Японії. У своїй країні я ніколи не бачив таких прекрасних творінь».

Виставка, що називається «Прекрасні вироби ручної роботи з Тохоку» подорожує світом із 2012 року. Це вже 29-а зупинка. Ініціатор — японська влада.

[Хірофумі Міяке, співробітник посольства Японії]:
«Уряд Японії закликає жителів Тохоку активніше демонструвати народні вироби, щоб розповісти свою історію людям усього світу».

У регіоні Тохоку шість префектур, зокрема й Фукусіма, де через цунамі сталася аварія на атомній електростанції.

Виставка в Ер-Ріяді триватиме до кінця лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Ер-Ріяді проходить виставка, присвячена ремеслам японського регіону ТохокуФестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчяНью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшовМалюнок голови ведмедя, який створив Леонардо да Вінчі, можуть продати за 16 мільйонів доларівУ лондонських парках з’явилося 100 фігур слонівПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківЗбір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-ПаулуПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиОстрів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуУ Колізеї побудують високотехнологічну арену вартістю майже 20 млн євро