06.01.2021
Телеканал NTD

207 видів молочних коктейлів: ресторан у Кейптауні побив рекорд Гіннеса

207 видів молочних коктейлів: ресторан у Кейптауні побив рекорд Гіннеса

207 видів молочних коктейлів Кейптаун, ПАР У цьому ресторані на набережній Вікторії та Альфреда в Кейптауні..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

207 видів молочних коктейлів
Кейптаун, ПАР

У цьому ресторані на набережній Вікторії та Альфреда в Кейптауні можна купити молочний коктейль майже на будь-який смак. Тут пропонують на вибір 207 видів. Через це ресторан навіть потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

[Ієн Галфон, співвласник ресторану]:
«Коли ми тільки відкрили ресторан, то продавали приблизно 40 видів молочних коктейлів. Їх дуже часто замовляли, тому пізніше стало 100, 150 видів, а потім 207. Це сталося за п’ять років».

Запис у Книзі Гіннеса приваблює до ресторану ще більше гурманів.

[гостя ресторану]:
«Я дізналася про це в Instagram і просто мусила прийти й покуштувати».

[гість ресторану]:
«Ми побачили у Facebook пост про 207 молочних коктейлів, які потрапили до Книги Гіннеса, тому вирішили приїхати. Це настільки перевершило мої очікування, що я збираюся повернутися якнайшвидше й покуштувати кожен молочний коктейль».

Коктейлі зазвичай подають у келихах об’ємом 330 мілілітрів. Напої прикрашають збитими вершками, тертим шоколадом, печивом, цукерками та багатьма іншими їстівними компонентами.

[Ієн Галфон, співвласник ресторану]:
«Коли завдяки великому вибору молочних коктейлів ресторан потрапив до Книги рекордів Гіннеса, це ще більше підняло наш імідж. Але ми завжди продавали багато коктейлів і придумували для них найсучасніші смаки».

Крім ванільних, шоколадних, фруктових та інших традиційних молочних коктейлів у ресторані пропонують напої зі смаком маскарпоне, нутели, чизкейка й тірамісу. Також є знежирені коктейлі, заморожені йогуртові та веганські. А подають їх із біорозкладними соломинками.
Коротке посилання на цю сторінку:

207 видів молочних коктейлів: ресторан у Кейптауні побив рекорд ГіннесаУ церквах і на площах Бейрута проходять концерти класичної музикиУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиМаски для обличчя — популярний подарунок на РіздвоКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»Тайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфУ Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світлаУ Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королівТеотіуакан знову приймає гостейМузична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19