21.03.2021
Телеканал NTD

В’єтнаму — так, Камбоджі — ні: ЄС підкоригував торговельні зв’язки

В'єтнаму — так, Камбоджі — ні: ЄС підкоригував торговельні зв'язки

В'єтнаму ― так, Камбоджі ― ні Страсбург, Франція Євросоюз погодився ширше відкрити свої ринки для В'єтнаму,..

Дата завантаження: 2021-09-21

video

В’єтнаму ― так, Камбоджі ― ні
Страсбург, Франція

Євросоюз погодився ширше відкрити свої ринки для В’єтнаму, відзначивши його прогрес у галузі трудових гарантій робітникам. Водночас він зачинив торгові двері для Камбоджі, звинувативши країну в порушенні прав людини.

Законодавці ЄС у Страсбурзі проголосували за торговий договір із В’єтнамом. «За» виступив 401 євродепутат, «проти» — 192. Це найвсеосяжніша така угода, яку блок уклав із країною, що розвивається, а також друга така для ЄС, яку він підписав із державою-членом АСЕАН. До цього такий документ він затвердив лише із Сінгапуром.

Брюссель у своїх міжнародних угодах став приділяти більше уваги супутнім питанням, таким як клімат, трудові права й соціальні стандарти.

Так Камбоджа втратила приблизно 20% торгових привілеїв, якими задовольнялася в межах схеми ЄС «Усе, крім зброї». Крім неї до програми входять 48 найбідніших країн світу.

[Даніель Росаріо, представник Єврокомісії]:
«Єврокомісія вирішила частково відкликати скасування мит, наданих Камбоджі за схемою Євросоюзу «Усе, крім зброї». Ця торгова схема передбачає повагу до прав людини, а також до трудових прав».

Представник Єврокомісії зазначив, що блок серйозно стурбований політикою, яку проводить нинішній прем’єр-міністр Камбоджі Хун Сен.
Коротке посилання на цю сторінку:

В’єтнаму — так, Камбоджі — ні: ЄС підкоригував торговельні зв’язки«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинків«Велика двадцятка» допоможе бідним країнам виробляти вакцини«У мене був нервовий зрив»: бельгійці оплакують жертв повеніВетеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в Іспанії«Це полювання на відьом»: колишнього адвоката Трампа позбавили ліцензіїПрогнози не виправдалися: як завершилися регіональні вибори у ФранціїЯкий спадок залишає Меркель після 16 років на посаді канцлераТисячі гаїтян зібралися під мостом між США й МексикоюРБ ООН закликала створити в Афганістані новий уряд