25.06.2024
Телеканал NTD

В’єтнаму — так, Камбоджі — ні: ЄС підкоригував торговельні зв’язки

В'єтнаму — так, Камбоджі — ні: ЄС підкоригував торговельні зв'язки

В'єтнаму ― так, Камбоджі ― ні Страсбург, Франція Євросоюз погодився ширше відкрити свої ринки для В'єтнаму,..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

В’єтнаму ― так, Камбоджі ― ні
Страсбург, Франція

Євросоюз погодився ширше відкрити свої ринки для В’єтнаму, відзначивши його прогрес у галузі трудових гарантій робітникам. Водночас він зачинив торгові двері для Камбоджі, звинувативши країну в порушенні прав людини.

Законодавці ЄС у Страсбурзі проголосували за торговий договір із В’єтнамом. «За» виступив 401 євродепутат, «проти» — 192. Це найвсеосяжніша така угода, яку блок уклав із країною, що розвивається, а також друга така для ЄС, яку він підписав із державою-членом АСЕАН. До цього такий документ він затвердив лише із Сінгапуром.

Брюссель у своїх міжнародних угодах став приділяти більше уваги супутнім питанням, таким як клімат, трудові права й соціальні стандарти.

Так Камбоджа втратила приблизно 20% торгових привілеїв, якими задовольнялася в межах схеми ЄС «Усе, крім зброї». Крім неї до програми входять 48 найбідніших країн світу.

[Даніель Росаріо, представник Єврокомісії]:
«Єврокомісія вирішила частково відкликати скасування мит, наданих Камбоджі за схемою Євросоюзу “Усе, крім зброї”. Ця торгова схема передбачає повагу до прав людини, а також до трудових прав».

Представник Єврокомісії зазначив, що блок серйозно стурбований політикою, яку проводить нинішній прем’єр-міністр Камбоджі Хун Сен.
Коротке посилання на цю сторінку:

В’єтнаму — так, Камбоджі — ні: ЄС підкоригував торговельні зв’язкиІзраїль заявив, що не закінчив із «Хезболлою» і що «літо буде спекотним»Чому молоді китайці стали рідше купувати предмети розкошіНовим президентом В’єтнаму призначили міністра громадської безпекиСкандал із зараженою кров’ю: Ріші Сунак назвав це «ганьбою для країни»Південнокорейці стають у черги за дешевою цибулею на тлі зростання цінІзраїль відправив танки на північ Сектора ГазиІзраїль звинуватив сестру лідера ХАМАСу Ісмаїла ГаніїАфіни накрила пилова буря із СахариГрад з куряче яйце, снігопади й торнадо: провінції Китаю потерпають від негоди

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: