25.10.2024
Телеканал NTD

Діти-жокеї взяли участь у перегонах на ламах в еквадорських Андах

Діти-жокеї взяли участь у перегонах на ламах в еквадорських Андах

Перегони на ламах Еквадор Ці перегони на ламах в еквадорських Андах не такі грандіозні, як Мельбурнський..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Перегони на ламах
Еквадор

Ці перегони на ламах в еквадорських Андах не такі грандіозні, як Мельбурнський кубок в Австралії. Але для місцевих індіанців це важлива традиція. Обов’язки жокеїв виконують діти. Цього року перемогла десятирічна Даяна та її лама Хайміто.

[Даяна Тоапанта, переможниця перегонів]:
«Почуваюся чудово, бо цього разу перемогла на перегонах. Торік не вийшло».

Традиційно тут про лам піклуються діти. Вони їх годують, чистять і дають їм фізичне навантаження. Даяна теж змалку доглядає за своєю вихованкою. А раз на рік вони разом випробовують свої сили на перегонах.

У змаганнях беруть участь діти віком до 12 років, причому деяким нема ще й чотирьох.

[Дієго Бастідас, співробітник природоохоронного відомства]:
«Лами, на яких змагаються діти, долають дистанцію 400 метрів. Діти на них їздять і спілкуються з ними з дуже раннього віку. Лама й альпака — єдині з родини верблюдових, яких одомашнили жителі Анд. Ми возимо на них молоко, дрова та інші речі».

За Даяну й таких самих дітей-жокеїв завжди вболівають батьки.

[Жанет Чача, мама переможниці]:
«Я радію незалежно від перемоги чи поразки. Головне — брати участь і змагатися».

Призів на перегонах не дають, але для Даяни перемога — уже нагорода. На додаток вона лише просить людей берегти природу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Діти-жокеї взяли участь у перегонах на ламах в еквадорських АндахБез інтернету та зв’язку: на Балі відзначили День тишіФранцузький художник оживив фасад престижного готелю в Ріо-де-ЖанейроКамбоджа: як святкують кхмерський Новий рікДо Гани повернулися реліквії, вивезені за часів британської колонізаціїГодинник, який може точно йти 45 млн років, показали на виставці в ЖеневіПаризький кондитер створив незвичайне тістечко з нагоди Олімпійських ігорСицилійський вулкан Етна приваблює туристів кільцями пари та газуСендбординг повертається до НамібіїНайвідоміший храм Камбоджі хоче повернути колишню кількість туристів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: