01.09.2021
Телеканал NTD

Діти-жокеї взяли участь у перегонах на ламах в еквадорських Андах

Діти-жокеї взяли участь у перегонах на ламах в еквадорських Андах

Перегони на ламах Еквадор Ці перегони на ламах в еквадорських Андах не такі грандіозні, як Мельбурнський..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Перегони на ламах
Еквадор

Ці перегони на ламах в еквадорських Андах не такі грандіозні, як Мельбурнський кубок в Австралії. Але для місцевих індіанців це важлива традиція. Обов’язки жокеїв виконують діти. Цього року перемогла десятирічна Даяна та її лама Хайміто.

[Даяна Тоапанта, переможниця перегонів]:
«Почуваюся чудово, бо цього разу перемогла на перегонах. Торік не вийшло».

Традиційно тут про лам піклуються діти. Вони їх годують, чистять і дають їм фізичне навантаження. Даяна теж змалку доглядає за своєю вихованкою. А раз на рік вони разом випробовують свої сили на перегонах.

У змаганнях беруть участь діти віком до 12 років, причому деяким нема ще й чотирьох.

[Дієго Бастідас, співробітник природоохоронного відомства]:
«Лами, на яких змагаються діти, долають дистанцію 400 метрів. Діти на них їздять і спілкуються з ними з дуже раннього віку. Лама й альпака — єдині з родини верблюдових, яких одомашнили жителі Анд. Ми возимо на них молоко, дрова та інші речі».

За Даяну й таких самих дітей-жокеїв завжди вболівають батьки.

[Жанет Чача, мама переможниці]:
«Я радію незалежно від перемоги чи поразки. Головне — брати участь і змагатися».

Призів на перегонах не дають, але для Даяни перемога — уже нагорода. На додаток вона лише просить людей берегти природу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Діти-жокеї взяли участь у перегонах на ламах в еквадорських АндахУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюВ Австралії зберігають спогади людей поважного віку для майбутніх поколіньДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверівФранцузький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікДо тайського «Королівства тигрів» повертаються відвідувачіІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняківОпера на високотехнологічному тлі: амфітеатр у Вероні прикрасили 3D-декораціїВиготовлення споранів і ткацтво з кінського волосу у Великій Британії опинилися під загрозою зникненняІндійська їжа на винос стає новим хітом в австралійській глибинці