16.08.2022
Телеканал NTD

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в масках

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в масках

Костюмований парад гондол Венеція, Італія Знамените італійське місто на воді знову святкує. Венеціанський карнавал відкривається парадом..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Костюмований парад гондол
Венеція, Італія

Знамените італійське місто на воді знову святкує. Венеціанський карнавал відкривається парадом гондол. Веслярі в костюмах відпливають до Каннареджо — найвіддаленішого району Венеції.

На костюмоване свято щорічно з’їжджаються тисячі туристів зі всієї Італії та інших країн.

[туристка з Італії]:

«Я люблю Венеціанський карнавал і щороку приїжджаю з новою маскою. Мені тут дуже весело, атмосфера приємна й радісна, навколо маски й красиві костюми».

[туристка з Італії]:
«Тут завжди багато вражень. Навколо збирається безліч людей, і ми забуваємо про повсякденну метушню. Це найпрекрасніше».

Венеціанському карнавалові майже тисяча років. Щоправда, маски під час свята почали надягати в XIII або XIV столітті. Карнавал триває кілька тижнів і закінчується Масним вівторком. Потім починається 40-денний піст, який передує католицькому Великодню.

Цього року свято триватиме до 25 лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в маскахРекорд Гіннеса: найдовший у світі скляний міст відкрили у В’єтнаміСкрипку Страдіварі планують продати на аукціоні за 11 мільйонів доларівВікно в Тибет своїми картинами прочинив китайський художник у РиміСтародавня лодська мозаїка повернулася до Ізраїлю після світового турнеКросівки Майкла Джордана виставлять на аукціон у Нью-ЙоркуЧотири дні гулянь на честь королеви: як святкували британціНайбільший у світі швейцарський прапор повісили на горі в Альпах

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: