08.02.2021
Телеканал NTD

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в масках

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в масках

Костюмований парад гондол Венеція, Італія Знамените італійське місто на воді знову святкує. Венеціанський карнавал відкривається парадом..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Костюмований парад гондол
Венеція, Італія

Знамените італійське місто на воді знову святкує. Венеціанський карнавал відкривається парадом гондол. Веслярі в костюмах відпливають до Каннареджо — найвіддаленішого району Венеції.

На костюмоване свято щорічно з’їжджаються тисячі туристів зі всієї Італії та інших країн.

[туристка з Італії]:
«Я люблю Венеціанський карнавал і щороку приїжджаю з новою маскою. Мені тут дуже весело, атмосфера приємна й радісна, навколо маски й красиві костюми».

[туристка з Італії]:
«Тут завжди багато вражень. Навколо збирається безліч людей, і ми забуваємо про повсякденну метушню. Це найпрекрасніше».

Венеціанському карнавалові майже тисяча років. Щоправда, маски під час свята почали надягати в XIII або XIV столітті. Карнавал триває кілька тижнів і закінчується Масним вівторком. Потім починається 40-денний піст, який передує католицькому Великодню.

Цього року свято триватиме до 25 лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в маскахСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольф«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіНова виставка в Парижі висвітлює життя Наполеон у вигнанніТеатр із доставлянням: італійські актори приїжджають за викликом до парківНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок PlaymobilГрандіозне світлове шоу: 500 дронів злетіли в небо над Дубліном у День святого ПатрікаПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківШвейцарського сніговика вперше підпалили за межами Цюриха