21.03.2021
Телеканал NTD

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в масках

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в масках

Костюмований парад гондол Венеція, Італія Знамените італійське місто на воді знову святкує. Венеціанський карнавал відкривається парадом..

Дата завантаження: 2021-09-21

video

Костюмований парад гондол
Венеція, Італія

Знамените італійське місто на воді знову святкує. Венеціанський карнавал відкривається парадом гондол. Веслярі в костюмах відпливають до Каннареджо — найвіддаленішого району Венеції.

На костюмоване свято щорічно з’їжджаються тисячі туристів зі всієї Італії та інших країн.

[туристка з Італії]:
«Я люблю Венеціанський карнавал і щороку приїжджаю з новою маскою. Мені тут дуже весело, атмосфера приємна й радісна, навколо маски й красиві костюми».

[туристка з Італії]:
«Тут завжди багато вражень. Навколо збирається безліч людей, і ми забуваємо про повсякденну метушню. Це найпрекрасніше».

Венеціанському карнавалові майже тисяча років. Щоправда, маски під час свята почали надягати в XIII або XIV столітті. Карнавал триває кілька тижнів і закінчується Масним вівторком. Потім починається 40-денний піст, який передує католицькому Великодню.

Цього року свято триватиме до 25 лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в маскахВиставка в музеї Прадо: чому жінки писали маленькі картиниГотелі й ресторани Канн готуються зустріти гостей кінофестивалюУ Киргизстані пройшов фестиваль, присвячений спадщині предківФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіКопія піраміди «Темпло Майор» постала в центрі МехікоЯкі зірки заробили найбільше за всіх, розповів тижневик VarietyКнига Гіннеса показала, які рекорди увійдуть до її видання 2022 рокуУ Венеції побудували човен у вигляді гігантської скрипкиСписок ЮНЕСКО поповнили два об’єкти з Мадрида