25.12.2024
Телеканал NTD

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в масках

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в масках

Костюмований парад гондол Венеція, Італія Знамените італійське місто на воді знову святкує. Венеціанський карнавал відкривається парадом..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Костюмований парад гондол
Венеція, Італія

Знамените італійське місто на воді знову святкує. Венеціанський карнавал відкривається парадом гондол. Веслярі в костюмах відпливають до Каннареджо — найвіддаленішого району Венеції.

На костюмоване свято щорічно з’їжджаються тисячі туристів зі всієї Італії та інших країн.

[туристка з Італії]:

«Я люблю Венеціанський карнавал і щороку приїжджаю з новою маскою. Мені тут дуже весело, атмосфера приємна й радісна, навколо маски й красиві костюми».

[туристка з Італії]:
«Тут завжди багато вражень. Навколо збирається безліч людей, і ми забуваємо про повсякденну метушню. Це найпрекрасніше».

Венеціанському карнавалові майже тисяча років. Щоправда, маски під час свята почали надягати в XIII або XIV столітті. Карнавал триває кілька тижнів і закінчується Масним вівторком. Потім починається 40-денний піст, який передує католицькому Великодню.

Цього року свято триватиме до 25 лютого.
Коротке посилання на цю сторінку:

Венеціанський карнавал: гондольєри в костюмах і туристи в маскахДо Перу повернулися 4600 археологічних артефактівВигадливе та дивовижне керамічне мистецтво показали в ЛондоніДо албанської фортеці поспішають сотні тисяч туристівMet Gala — 2024: квіти, блиск і химерні формиФранцуженка на Ейфелевій вежі побила світовий рекорд із висоти лазіння по канатуАнглія повернула Австралії списи аборигенів, які вивіз Джеймс КукФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступнимДо Гани повернулися реліквії, вивезені за часів британської колонізаціїСтаровинне іспанське ательє створює одяг та аксесуари для кіноіндустрії всього світу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: