12.03.2022
Телеканал NTD

У мексиканському зоопарку святкують народження відразу трьох левенят

У мексиканському зоопарку святкують народження відразу трьох левенят

Народження трьох левенят Сан-Андрес-Чолула, Мексика Одразу трьох левенят показали в зоопарку мексиканського міста Сан-Андрес-Чолула в штаті..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Народження трьох левенят
Сан-Андрес-Чолула, Мексика

Одразу трьох левенят показали в зоопарку мексиканського міста Сан-Андрес-Чолула в штаті Пуебла. Два самці й самичка народилися 10 січня. Усі троє здорові й добре розвиваються.

За ними постійно доглядають батьки — мама Нала й батько Воллес.

Коли дитинчата підростуть, їх планують передати іншим зоопаркам Мексики, щоб допомогти розведенню цих кішок у неволі.

[Карім Наварро, ветеринар зоопарку]:
«Загалом леви — ссавці, які харчуються лише м’ясом. Коли вони виростають, то всього за кілька годин можуть з’їсти до 32 кілограмів м’яса. Поки вони левенята, то п’ють спеціальне молоко. З усіх котових леви — найсоціальніші, бо живуть у прайдах, що складаються із самок і самців».

Зоопарк «Парке Лоро» й сам проводить успішну програму розведення. У ньому народилися дитинчата приблизно 50 видів рідкісних тварин.
Коротке посилання на цю сторінку:

У мексиканському зоопарку святкують народження відразу трьох левенятДесятки дельфінів зненацька пропливли біля берегів ЧиліБразилець побудував пташиний курорт біля свого дому в Сан-ПаулуНайстарішому чоловікові у світі виповнюється 113 роківВ Аргентині випустили в океан 12 урятованих пінгвінівПеревернутий будинок звели в парку розваг у РумуніїМінівентилятори допомагають собакам пережити спеку в ЯпоніїІсторичний район Нью-Йорка потопає у квітахЗа що собаку з кличкою Сем зробили героєм коміксу в Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: