01.09.2021
Телеканал NTD

Фітнес‒2020: поєднання йоги, балету й активних тренувань

Фітнес‒2020: поєднання йоги, балету й активних тренувань

Гібридний фітнес Лос-Анджелес, США Тепер у Голлівуді набувають гарної фізичної форми саме так. Ці заняття поєднують..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Гібридний фітнес
Лос-Анджелес, США

Тепер у Голлівуді набувають гарної фізичної форми саме так. Ці заняття поєднують йогу, балет й активні кардіотренування.

Починається все з короткої медитації. Потім учасники переходять до активних рухів. Далі йдуть балетні вправи, які мають зміцнити м’язи. А закінчують тренування звичайною йогою.

Відвідувачі кажуть, що заняття цікаві й допомагають досягти гармонії тіла й душі.

[Джилліан Марлот Кларк, співзасновниця занять]:
«Тут поєднуються рухи йоги й радість танців. Танці — це теж давнє заняття, яке люди роблять природно. Але ми скорегували все це й підлаштували під активний спосіб життя сучасних людей».

Такі заняття вже за два тижні мають допомогти зміцнити м’язи, відновити тонус і схуднути.

[Кеті Перлман, відвідувачка занять]:
«Кардіотренування з йогою — прекрасне поєднання й гарне тренування. Я спалюю калорії, відчуваю наповненість енергією, а також досягаю спокою та умиротворення перед новим днем. Мені до вподоби така комбінація».

[Джордан Шолем, відвідувачка занять]:
«Мені подобається, що до занять додали йогу лише частково. На звичайній йозі тобі кажуть сконцентруватися на диханні, але мої думки часто блукають, і це зробити складно. Мені подобається поєднання танців і йоги, бо можна на якийсь час забути про проблеми й сконцентруватися на хореографії».

Експерти кажуть, що думки багатьох людей нині здебільшого негативні. А заняття, які сфокусовані не лише на фізичних тренуваннях, а й на тому, щоб заспокоїти свідомість, допомагають виробити позитивне мислення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фітнес‒2020: поєднання йоги, балету й активних тренуваньПринци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в ЛондоніНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутстваНова виставка в Парижі висвітлює життя Наполеон у вигнанніУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахОпера на високотехнологічному тлі: амфітеатр у Вероні прикрасили 3D-декораціїДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверівМаска Тутанхамона й бюст Нефертіті: у Єгипті роблять точні копії стародавніх речейФестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчяТиждень моди в Парижі: перший післякарантинний показ Christian Dior