06.07.2021
Телеканал NTD

Нью-Йоркський тиждень моди відкрила колекція від Тадасі Сьодзі

Нью-Йоркський тиждень моди відкрила колекція від Тадасі Сьодзі

Тадасі Сьодзі на тижні моди Нью-Йорк, США У Нью-Йорку розпочався тиждень моди, і традиційно його відкриває..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Тадасі Сьодзі на тижні моди
Нью-Йорк, США

У Нью-Йорку розпочався тиждень моди, і традиційно його відкриває показ американського модельєра японського походження Тадасі Сьодзі.

У колекції осінь-зима 2020 Схід сходиться із Заходом. Дизайнера на це вбрання надихнула Монгольська імперія, яка у XIII—XIV століттях контролювала більшу частину Азії.

[Тадасі Сьодзі, модельєр]:
«Складно було сказати, у якій країні яка культура. Це почалося в той період, і мене це теж надихнуло. Мені здалося, що це чудова ідея, і ми зробили колекцію на таку тему».

Які ж монгольські степи без звіриного принта?

Також багато глибоких, насичених кольорів: синій, бордовий, коричневий, зелений, чорний. Майже скрізь є золотий чи срібний блиск. Недарма одяг від Сьодзі називають королівським.

[Тадасі Сьодзі, модельєр]:
«Ця тканина — суцільні блискітки. Але основа — оксамит з абстрактним візерунком».

Підхід Тадасі Сьодзі — зуміти гарно одягнути жінку будь-якої статури. Тенденцію носити вузьке незручне вбрання заради моди називає мукою.

[Тадасі Сьодзі, модельєр]:
«Деякі дизайнери бояться шити для огрядних пані. Я ж упевнений, що завдяки драпуванню й крою можна підкреслити переваги й приховати вади. Так виходить красиво й водночас зручно».

Коротке посилання на цю сторінку:

Нью-Йоркський тиждень моди відкрила колекція від Тадасі СьодзіЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Покрівельники Парижа хочуть додати свою майстерність до списку ЮНЕСКО19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуУ Коста-Риці будують екологічний вітрильник для перевезення вантажівУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилРіздвяні ялинки від Нью-Йорка до ВатикануСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себеЮНЕСКО поповнила свій список нематеріальної спадщини