16.07.2022
Телеканал NTD

Нью-Йоркський тиждень моди відкрила колекція від Тадасі Сьодзі

Нью-Йоркський тиждень моди відкрила колекція від Тадасі Сьодзі

Тадасі Сьодзі на тижні моди Нью-Йорк, США У Нью-Йорку розпочався тиждень моди, і традиційно його відкриває..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Тадасі Сьодзі на тижні моди
Нью-Йорк, США

У Нью-Йорку розпочався тиждень моди, і традиційно його відкриває показ американського модельєра японського походження Тадасі Сьодзі.

У колекції осінь-зима 2020 Схід сходиться із Заходом. Дизайнера на це вбрання надихнула Монгольська імперія, яка у XIII—XIV століттях контролювала більшу частину Азії.

[Тадасі Сьодзі, модельєр]:
«Складно було сказати, у якій країні яка культура. Це почалося в той період, і мене це теж надихнуло. Мені здалося, що це чудова ідея, і ми зробили колекцію на таку тему».

Які ж монгольські степи без звіриного принта?

Також багато глибоких, насичених кольорів: синій, бордовий, коричневий, зелений, чорний. Майже скрізь є золотий чи срібний блиск. Недарма одяг від Сьодзі називають королівським.

[Тадасі Сьодзі, модельєр]:
«Ця тканина — суцільні блискітки. Але основа — оксамит з абстрактним візерунком».

Підхід Тадасі Сьодзі — зуміти гарно одягнути жінку будь-якої статури. Тенденцію носити вузьке незручне вбрання заради моди називає мукою.

[Тадасі Сьодзі, модельєр]:
«Деякі дизайнери бояться шити для огрядних пані. Я ж упевнений, що завдяки драпуванню й крою можна підкреслити переваги й приховати вади. Так виходить красиво й водночас зручно».

Коротке посилання на цю сторінку:

Нью-Йоркський тиждень моди відкрила колекція від Тадасі СьодзіСтародавня лодська мозаїка повернулася до Ізраїлю після світового турнеЯпонський парад пройшов у Нью-ЙоркуВесілля у Галичнику — спадщина ЮНЕСКО в Північній МакедоніїКольори Африки: візерунки цієї художниці прикрашають літаки й машиниУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе містоПовернутися до коріння: школа в Кенії навчає місцевих традицій замість європейськихЧотири дні гулянь на честь королеви: як святкували британціНеоціненні золоті рукописи з усього світу показали в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: