25.01.2021
Телеканал NTD

Нью-Йоркський тиждень моди відкрила колекція від Тадасі Сьодзі

Нью-Йоркський тиждень моди відкрила колекція від Тадасі Сьодзі

Тадасі Сьодзі на тижні моди Нью-Йорк, США У Нью-Йорку розпочався тиждень моди, і традиційно його відкриває..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Тадасі Сьодзі на тижні моди
Нью-Йорк, США

У Нью-Йорку розпочався тиждень моди, і традиційно його відкриває показ американського модельєра японського походження Тадасі Сьодзі.

У колекції осінь-зима 2020 Схід сходиться із Заходом. Дизайнера на це вбрання надихнула Монгольська імперія, яка у XIII—XIV століттях контролювала більшу частину Азії.

[Тадасі Сьодзі, модельєр]:
«Складно було сказати, у якій країні яка культура. Це почалося в той період, і мене це теж надихнуло. Мені здалося, що це чудова ідея, і ми зробили колекцію на таку тему».

Які ж монгольські степи без звіриного принта?

Також багато глибоких, насичених кольорів: синій, бордовий, коричневий, зелений, чорний. Майже скрізь є золотий чи срібний блиск. Недарма одяг від Сьодзі називають королівським.

[Тадасі Сьодзі, модельєр]:
«Ця тканина — суцільні блискітки. Але основа — оксамит з абстрактним візерунком».

Підхід Тадасі Сьодзі — зуміти гарно одягнути жінку будь-якої статури. Тенденцію носити вузьке незручне вбрання заради моди називає мукою.

[Тадасі Сьодзі, модельєр]:
«Деякі дизайнери бояться шити для огрядних пані. Я ж упевнений, що завдяки драпуванню й крою можна підкреслити переваги й приховати вади. Так виходить красиво й водночас зручно».

Коротке посилання на цю сторінку:

Нью-Йоркський тиждень моди відкрила колекція від Тадасі СьодзіЦикади в шоколаді: кондитерська в США скористалася появою мільярдів комахНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутстваБіженці в Парижі поринають у світ високої модиГладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставкаУ Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собакОстрів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуНа найвищій вершині Німеччини знову відкрився ресторанУ Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристівУ Брисбені світлофорні шафи перетворюють на твори мистецтва