06.12.2021
Телеканал NTD

Санта-Клауси влаштували прогулянку на SUP-бордах в Адріатичному морі

Санта-Клауси влаштували прогулянку на SUP-бордах в Адріатичному морі

Півтора десятка Санта-Клаусів ковзають на SUP-бордах по водній гладі Адріатичного моря. Вони здійснюють різдвяну прогулянку біля..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Півтора десятка Санта-Клаусів ковзають на SUP-бордах по водній гладі Адріатичного моря. Вони здійснюють різдвяну прогулянку біля західного узбережжя півострова Істрія в Хорватії.

Сапсерфінгісти вважають, що це найкращий спосіб провести свято. До того ж під час прогулянки вони збирають гроші для нужденних.

[Тіхана Тшурович, організаторка]:
«Ми зібралися тут, бо це наша традиція. Ми надаємо гуманітарну допомогу літнім людям у місті Пула. Ми поєднуємо свою любов до SUP-бордів із благодійністю, бо свята — це час подарунків. Не всі можуть дозволити собі добре провести Різдво й Новий рік».

Заплив Санта-Клаусів на SUP-бордах проводять уже третій рік. Цього разу його планували скасувати через пандемію, але все ж дозволили. Веслярі тримаються один від одного на відстані, тому не бояться підхопити вірус.
Коротке посилання на цю сторінку:

Санта-Клауси влаштували прогулянку на SUP-бордах в Адріатичному морі«Ламання четвертої стіни»: нова виставка в Римі«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіЮНЕСКО поповнила свій список нематеріальної спадщиниРимський музей скористався карантином і реставрує картиниУ Нью-Йорку попрощалися з поганими спогадами 2020 рокуВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиУ церквах і на площах Бейрута проходять концерти класичної музикиВиставка аніматронних динозаврів у США: в’їзд лише на автоРіздвяні ялинки від Нью-Йорка до Ватикану