28.02.2021
Телеканал NTD

Житель Берліна проводить онлайн-екскурсії

Житель Берліна проводить онлайн-екскурсії

Екскурсія до знаменитих Бранденбурзьких воріт у Берліні, а також прогулянка навколишніми районами в центрі. Щоправда, туристів..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Екскурсія до знаменитих Бранденбурзьких воріт у Берліні, а також прогулянка навколишніми районами в центрі. Щоправда, туристів навколо не видно, адже діють карантинні правила. Місцевий гід Джеремі Мінсберг розповідає про визначні пам’ятки онлайн.

Американець живе в столиці Німеччини вже 20 років. Раніше заробляв тим, що проводив приватні екскурсії. Тепер намагається підтримувати свій бізнес такими цифровими подорожами.

[Джеремі Мінсберг, гід]:
«Мої екскурсії були заброньовані на все літо. Однак коли в березні почалася пандемія, усі клієнти тури скасували».

Джеремі одразу придумав спосіб, як працювати далі. З учасниками турів зв’язується за допомогою відеодзвінків.

[Джеремі Мінсберг гід]:
«Слід бути креативним, розширювати межі. Замість того щоб закликати клієнтів приїхати до Берліна, я подумав про те, як можна привезти Берлін до них додому».

Джеремі провів уже понад 100 онлайн-екскурсій. Деякі були персональними. А іноді за один раз було до 100 учасників.

Гід бере 75 євро за годину не з кожного учасника, а з усіх разом. Екскурсія триває в середньому дві години.

[Джеремі Мінсберг, гід]:
«Я ходжу вулицями, а клієнти зі мною розмовляють. Вони можуть запитувати, про щось особисте чи про те, що поруч. Іноді вони просять зупинитися й показати щось, мимо чого я щойно пройшов».

Поки найбільшою проблемою є обмежений заряд телефона, а також не завжди добре інтернет-з’єднання. Однак гід каже, що всі його екскурсії досі проходили без збоїв.

Серед клієнтів Джеремі є жителі Австралії і Нової Зеландії. Але більша частина зі США.

[Карен Винокур, жителька Вашингтона]:
«Раніше ми теж брали участь у віртуальних екскурсіях, але тут нам сподобалося те, що вона проходить у реальному часі. Він не просто показує фото Берліна. Він ходить вулицями, багато розповідає і має великі знання. Плюс він цікава людина».

Узимку Джеремі зменшив кількість екскурсій. Світловий день покоротшав, і через різницю в часі зі США для турів залишається надто мало світлих годин. Надолужити згаяне надіється навесні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Житель Берліна проводить онлайн-екскурсіїУ кенійському заповіднику вивели понад 70 рідкісних лісових антилоп бонгоДіти бедуїнів на Західному березі не можуть відвідувати онлайн-заняттяУ Єгипті коні допомагають дітям із вадами розвитку поліпшити самопочуттяЗоологи несподівано виявили в Західній Австралії популяцію сипухПерша у світі: 90-річна британка отримала дозу вакцини Pfizer/BioNTechЩільне прилягання й подвійний шар: у США розповіли, як збільшити ефективність масокНа водоочисній станції в Австралії харчові відходи перетворюють на електроенергіюУ Києві відкрили навчальний центр безпеки життєдіяльностіПісля великого спалаху COVID-19 в американському містечку почалося духовне відродження