06.01.2021
Телеканал NTD

У мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемота

У мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемота

У мексиканському зоопарку «Саканго» підростає бегемотик. Він народився в липні й мав небагато шансів на виживання...

Дата завантаження: 2021-03-05

video

У мексиканському зоопарку «Саканго» підростає бегемотик. Він народився в липні й мав небагато шансів на виживання. Його мама з кличкою Тамба не могла самостійно вигодувати попереднє потомство.

Однак цього разу вона впоралася, і дитинча розвивається добре.

[Карлос Пумаріно Хіменес, співробітник зоопарку «Саканго»]:
«Найважливіше зараз те, що він став їсти більше твердої їжі й менше пити молока. Тепер він залюбки ласує травою, вирощеною гідропонним способом».

Бегемоти ведуть напівводний спосіб життя. Однак харчуються лише наземною рослинністю. Можуть їсти м’ясо чи падло, якщо організму гостро не вистачає мінеральних солей.

Маля в зоопарку «Саканго» починає потроху спілкуватися з іншими бегемотами, зокрема й зі своїм батьком. Але його мама Тамба поки вважає за краще довше тримати малюка біля себе.
Коротке посилання на цю сторінку:

У мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемотаПодарунок на Різдво: слони роздали тайським дітям захисні маскиМолодильне молоко: під Києвом працює осляча фермаНімці й австрійці заряджаються позитивом у прикрашених садах приватних будинківЕстонці встановили світовий рекорд з естафетного запливу в холодній водіАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабіНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсіюСанта-Клаус бажає людям здоров’я й радить не забувати про іншихСобака в грецькому селі годує молоком котівУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігу