08.12.2021
Телеканал NTD

Санта-Клаус бажає людям здоров’я й радить не забувати про інших

Санта-Клаус бажає людям здоров'я й радить не забувати про інших

Санта-Клаус у фінській Лапландії закінчив усі різдвяні приготування. Перед тим як вирушити разом з оленем Рудольфом..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Санта-Клаус у фінській Лапландії закінчив усі різдвяні приготування. Перед тим як вирушити разом з оленем Рудольфом у дорогу, він за традицією звернувся до світу.

[Санта-Клаус]:
«Ми всі пережили важкі часи й усілякі ситуації. Сподіваюся, різдвяні свята в цей особливий час подарують трохи полегшення».

Добрий дідусь радить відкласти турботи й провести Різдво з близькими. При цьому згадати всіх друзів і родичів, і навіть просто знайомих. У свята ніхто не повинен бути самотнім.

Санта каже, що рік був важким і для дітей. Він просить батьків приділяти їм більше уваги.

[Санта-Клаус]:
«Серед прохань подарувати іграшки й техніку я бачив багато бажань проводити більше часу з батьками й робити все разом. Тепер я бажаю всім щасливого й мирного Різдва. Залишайтеся в безпеці й будьте здорові. Не забувайте дотримуватися всіх важливих рекомендацій та інструкцій».

Цього року в навколосвітню різдвяну подорож Санту проводжають лише веселі ельфи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Санта-Клаус бажає людям здоров’я й радить не забувати про іншихОгляд позитивних митей 2020 рокуУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокМолодильне молоко: під Києвом працює осляча фермаКанадець провів 30 годин під татуювальною голкою на знак солідарності із синомБолівійська сім’я щороку робить різдвяний вертеп із сотень статуетокПодарунок на Різдво: слони роздали тайським дітям захисні маскиУ Туреччині бабуся зайнялася боксом, щоб нокаутувати хворобу ПаркінсонаНа Таймс-сквер випробували конфеті на летючістьВ Аргентині самка ягуара, що живе в неволі, навела дитинчат від дикого самця