01.09.2021
Телеканал NTD

Коти в костюмах Санти дарують різдвяний настрій гостям кафе в Сеулі

Коти в костюмах Санти дарують різдвяний настрій гостям кафе в Сеулі

Кото-кафе в Сеулі дарує гостям святковий настрій. У залі їх зустрічають мурчики в костюмах Санта-Клауса. Пухнастиків..

Дата завантаження: 2021-03-01

video

Кото-кафе в Сеулі дарує гостям святковий настрій. У залі їх зустрічають мурчики в костюмах Санта-Клауса. Пухнастиків можна брати на руки й гладити.

[гостя кафе]:
«Приємно бачити тут котів, і дуже добре, що можна насолоджуватися святковою атмосферою навіть під час пандемії».

[гостя кафе]:
«Цього року важко відчути атмосферу свята, тому чудово, що можна помилуватися котами в костюмах Санта-Клауса й відчути наближення Різдва».

Кафе працює вже чотири роки. Зараз у ньому живе 130 котів. Власниця дає притулок бездомним і покинутим тваринам. Вона не приймає пожертвувань і утримує вихованців на гроші, зароблені в цьому ж закладі.

Увесь різдвяний сезон мурчиків годують святковою вечерею.
Коротке посилання на цю сторінку:

Коти в костюмах Санти дарують різдвяний настрій гостям кафе в СеуліМорський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинчаКарантин у Німеччині не завадив забігу Санта-Клаусів106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»Болівійська сім’я щороку робить різдвяний вертеп із сотень статуетокКанадець провів 30 годин під татуювальною голкою на знак солідарності із синомУ мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемота81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктокуУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігу