04.07.2021
Телеканал NTD

Естонці встановили світовий рекорд з естафетного запливу в холодній воді

Естонці встановили світовий рекорд з естафетного запливу в холодній воді

Естонці кинули виклик зимовим холодам і влаштували естафетний заплив у крижаній воді у відкритому басейні в..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Естонці кинули виклик зимовим холодам і влаштували естафетний заплив у крижаній воді у відкритому басейні в Таллінні. У заході бере участь 500 осіб. Найменшому плавцю 9 років, найстаршому — за 80. На це зважилася навіть вагітна жінка.

Мета естафети — побити світовий рекорд. Минулий встановили у Фінляндії. Там у крижаному запливі брало участь 250 осіб.

Естонські плавці впевнені, що моржування зміцнює імунітет.

[Рой Віссерс, учасник запливу]:
«У крові підвищується рівень лейкоцитів. Якщо вірус потрапить в організм, то на захист стане більше цих білих клітин, і вони вб’ють вірус. Тож у нинішній ситуації ми діємо цілком розумно».

Учасників естафети підтримують уболівальники.

[глядачка]:
«Не треба сидіти вдома, надягати маски й впадати в депресію. Треба вийти на вулицю, подихати свіжим морозним повітрям. Так імунітет зміцниться на 100 %».

Естафета тривала майже п’ять годин. Кожен учасник проплив 25 метрів, а разом естонські моржі подолали понад 12 з половиною кілометрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Естонці встановили світовий рекорд з естафетного запливу в холодній водіКанадець провів 30 годин під татуювальною голкою на знак солідарності із синомВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніНімці й австрійці заряджаються позитивом у прикрашених садах приватних будинківУ мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемотаУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясок106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»Як мешканці Талліннського зоопарку насолоджуються зимовою погодою7-річний угандієць уже тричі літав на літаку другим пілотомМолодильне молоко: під Києвом працює осляча ферма