09.02.2021
Телеканал NTD

Кенгуру здатні спілкуватися з людьми так само, як і собаки

Кенгуру здатні спілкуватися з людьми так само, як і собаки

Кенгуру можуть навчитися спілкуватися з людьми так само, як і собаки. Дослідники провели експеримент, у якому..

Дата завантаження: 2021-03-09

video

Кенгуру можуть навчитися спілкуватися з людьми так само, як і собаки. Дослідники провели експеримент, у якому брало участь одинадцять тварин.

Їм приносили закритий пластиковий контейнер із їжею. Коли кенгуру не могли його відкрити, то поглядом просили людину допомогти. Так учинили десять тварин.

[Алан Макелліготт, співробітник Міського університету Гонконгу]:
«На наш великий подив вони пильно дивилися то на людину, то на контейнер. Так зазвичай роблять домашні тварини».

В експерименті брали участь кенгуру, що живуть у неволі.

[Алан Макелліготт, співробітник Міського університету Гонконгу]:
«Вони ручні. Їх тримають у парках дикої природи в Австралії, тому вони звикли до людей. Але таке дослідження, найімовірніше, не проведеш із дикими кенгуру, бо ті злякаються й утечуть».

Дослідники вважають, що й інші дикі тварини здатні навчитися спілкуватися з людьми.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кенгуру здатні спілкуватися з людьми так само, як і собакиФотопастки у гватемальських джунглях зняли життя ягуарівІкра й котлети з водоростей: нова розробка австралійських ученихІталійські лікарі відновили чоловікові обличчя за допомогою 3D-друкуБіля берегів Мексики знайшли новий вид китівГонконгська компанія запустить масове виробництво медичних гуманоїдівПівденнокорейський «розумний» нашийник перекладає господарям гавкіт собак«Карантинний» телевізор і пульт на сонячних батареях: новинки від SamsungІлон Маск обіцяє $ 100 млн автору найкращої технології виловлювання вуглецюУ Великій Британії зростає попит на домашній одяг класу люкс