06.12.2021
Телеканал NTD

У Токіо з’явилася станція миття рук і дезінфікування смартфонів

У Токіо з'явилася станція миття рук і дезінфікування смартфонів

У токійському торговому кварталі Гіндза з'явилися станції миття рук. Усього тут установили 20 таких машин. Розробники..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

У токійському торговому кварталі Гіндза з’явилися станції миття рук. Усього тут установили 20 таких машин.

Розробники хочуть спонукати людей частіше мити руки, щоб стримати поширення коронавірусу. Машини не під’єднано до водопроводу й каналізації. Брудна вода проходить триступеневе очищення, після чого її знову можна використовувати. 20 літрів вистачає на те, щоб руки помили 500 разів.

[жителька Токіо]:
«Якщо часто користуєшся спиртом, то шкіра на руках грубіє. Тому я дуже вдячна за можливість мити руки водою».

Машина також може продезінфікувати смартфон.

[жителька Токіо]:
«Стерилізації смартфонів бракувало. Я постійно користуюся смартфонами, але не усвідомлювала, що погано їх стерилізую. Добре, що ця машина нагадала про те, що їх треба тримати в чистоті».

Розробник відправить 4000 станцій миття рук різним організаціям у всій Японії. Наступного року він планує вийти на міжнародний ринок.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Токіо з’явилася станція миття рук і дезінфікування смартфонівРідкісне дерево віком 20 млн років знайшли на Лесбосі«Розумні» пилососи й роботи-помічники: новинки виставки CES-2021Європейське космічне агентство візьметься за прибирання орбітального сміттяТихіше, ніж на Різдво: локдауни у 2020-му вдвічі знизили шумове забрудненняІнженер без кінцівок намагається створити «розумні» протезиПерша за 400 років: переселені бобри побудували греблю в СомерсетіЯк інженери Boston Dynamics «навчили» роботів красиво танцювати«Розумне» дзеркало допомагає тренуватися й дотримуватися дистанціїУкраїнський студент робить з опалого листя папір