08.11.2021
Телеканал NTD

Родео-драйв у Беверлі-Гіллс прикрасили святково вбраними манекенами

Родео-драйв у Беверлі-Гіллс прикрасили святково вбраними манекенами

Зазвичай вбрані манекени стоять у вітринах магазинів. Але тут їх виставили прямо в центрі каліфорнійського міста..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Зазвичай вбрані манекени стоять у вітринах магазинів. Але тут їх виставили прямо в центрі каліфорнійського міста Беверлі-Гіллс, одягнувши в найяскравіше й найсвятковіше вбрання.

Знамениту вулицю Родео-драйв, на якій розташовано безліч бутиків, напередодні Різдва перетворили на своєрідний подіум для показу мод.

Торгову зону загалом прикрашає дев’ять манекенів. Експозицію назвали «Погляд на святковий гламур». Усе має особливо екзотичний вигляд на тлі мерехтливих пальм і перехожих у шортах.

Не забули й про справжню різдвяну ялинку.

На тлі другої хвилі епідемії власники магазинів вирішили подарувати людям трохи яскравих барв. А ще вони надіються привабити більше покупців.

Карантинні норми, які діють на території Каліфорнії, — одні з найсуворіших у США. Згідно з ними ресторанам заборонено приймати відвідувачів у приміщеннях. Крім того, тут із 10 вечора до 5 ранку діє комендантська година.

Родео-драйв відома своїми магазинами предметів розкоші.
Коротке посилання на цю сторінку:

Родео-драйв у Беверлі-Гіллс прикрасили святково вбраними манекенамиМаски як прикраси: грецька дизайнерка використовує для декору стрази, камені та пір’яПакистанський художник замість вантажівок розписує літакиЕстонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському моріТеотіуакан знову приймає гостейСкарби Помпеїв виставили в музеї «Антикваріум»Виставка аніматронних динозаврів у США: в’їзд лише на автоУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіЗнаменитим данським фуд-тракам із хот-догами виповнилося 100 роківПакистанський «Чарлі Чаплін» старається розвеселити людей у важкі часи