22.01.2021
Телеканал NTD

Перша леді США прийняла різдвяну ялину біля ґанку Білого дому

Перша леді США прийняла різдвяну ялину біля ґанку Білого дому

Перша леді США Меланія Трамп прийняла різдвяну ялинку. За традицією її доставили до північного ґанку Білого..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Перша леді США Меланія Трамп прийняла різдвяну ялинку. За традицією її доставили до північного ґанку Білого дому. Церемонія проходить під різдвяні мелодії.

Дружина президента оглядає ялинку, обходячи її навколо. Цього року Блакитну кімнату прикрасить дерево заввишки п’ять з половиною метрів. Його зрубали в розпліднику Західної Вірджинії.

Зазвичай розплідники всієї країні змагаються за право надати Білому домові різдвяну ялинку. Цього року через пандемію конкурс не проводили. Також буде менше волонтерів, які допоможуть Меланії Трамп прикрасити ялину.

Різдвяне дерево встановлюють у Білому домі з XIX століття. З 1929 року ялинку прикрашає дружина президента. А в 61-му Жаклін Кеннеді додала до традиції нові штрихи. Вона стала підбирати для символічного дерева тематичні прикраси.

Ялина в Блакитній кімнаті вважається офіційною різдвяною ялинкою Білого дому. Крім неї, у резиденції президента й навколо неї встановлюють ще багато святкових дерев.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перша леді США прийняла різдвяну ялину біля ґанку Білого домуЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок PlaymobilІндійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаюЗнаменитим данським фуд-тракам із хот-догами виповнилося 100 роківТеотіуакан знову приймає гостейДе зберігаються шедеври Лувру, які рідко виставляють у залах музеюКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахНайбільше в Азії іглу-кафе відкрили на курорті в Кашмірі