22.02.2021
Телеканал NTD

У Мексиці буйно квітнуть передвісники Різдва

У Мексиці буйно квітнуть передвісники Різдва

Мексика поринула в різдвяну атмосферу. Тут бурхливо цвітуть пуансетії. Цю рослину називають «різдвяною зіркою» через форму..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Мексика поринула в різдвяну атмосферу. Тут бурхливо цвітуть пуансетії. Цю рослину називають «різдвяною зіркою» через форму її приквітка, а також тому, що вона розпускається у святковий сезон.

На квітковому ринку Мехіко вже повно пуансетій, і продавці нетерпляче чекають на покупців.

[Карла Саласар, флорист]:
«Ми любимо пуансетію. Хоча це сезонний товар, але покупцям він дуже подобається. Люди люблять цю квітку попри те, що вона цвіте всього три чи чотири місяці. Прийдіть у будь-який дім чи офіс, там стоятимуть ці квіти».

Цього року пандемія накладає відбиток на все, але продавці сподіваються, що ринок перед різдвяними святами не закриють.

Пуансетії також називають молочаєм-різдвяником. Вони ростуть у Центральній Америці й тропічній Мексиці. Квітку стали називати пуансетією на честь ботаніка й першого американського посла в Мексиці Джоела Робертса Пойнсетта. Він привіз до США перший молочай-різдвяник у 1825 році. Ботанік також вирощував ці квіти у своїх теплицях у Південній Кароліні.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мексиці буйно квітнуть передвісники РіздваКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»Пакистанський «Чарлі Чаплін» старається розвеселити людей у важкі часиУ Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристівСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахПаличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівНайбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до КашміруЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаБіля лондонського палацу Гемптон-Корт проходить фестиваль тюльпанів