02.11.2021
Телеканал NTD

У Польщі відкрили найглибший басейн світу

У Польщі відкрили найглибший басейн світу

Це дайверське занурення — не зовсім звичайне. Спортсмени вперше пірнають до найглибшого басейну світу. Його відкрили..

Дата завантаження: 2021-03-02

video

Це дайверське занурення — не зовсім звичайне. Спортсмени вперше пірнають до найглибшого басейну світу. Його відкрили в польському місті Мщонув, що біля Варшави.

Найглибша точка — 45,5 метра. Це більше, ніж у попереднього рекордсмена — басейна в італійському місті Монтегротто-Терме. Той завглибшки 42 метри.

Глибина в основній частині польського басейну — 20 метрів, тому він підходить для дайверів будь-якого рівня підготовки. Найглибша ділянка — 45 метрів — оточена бетонною трубою.

Басейн уміщує 8000 кубічних метрів води. Це у 27 разів більше, ніж класичний плавальний басейн завдовжки 25 метрів.

Усередині також є підводний оглядовий тунель, який дає змогу спостерігати за зануреннями.

Цей спортивний басейн не належить до об’єктів, які в Польщі повинні бути закритими через коронавірусні обмеження, тому чекає всіх охочих.

Утім, найглибшим у світі йому бути недовго. В англійському місті Колчестер уже будують басейн завглибшки 50 метрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Польщі відкрили найглибший басейн світуРеставратор переїхав із Греції до Туреччини, щоб рятувати фрески християнських церковУ Франції комендантська година тепер починається з 18:00У Греції взимку настало літо: люди кинулися на пляжіНа віртуальному засіданні Генеральної Асамблеї ООН знову обговорили COVID-19Після трьох днів погромів у Нідерландах відновили порядокЩільне прилягання й подвійний шар: у США розповіли, як збільшити ефективність масокІндієць заснував першу у світі безплатну лікарню для деревПісля великого спалаху COVID-19 в американському містечку почалося духовне відродження«Гнізда» для бездомних: у Німеччині випробовують вуличні спальні капсули