02.09.2021
Телеканал NTD

У Колумбії зоозахисники допомагають собакам, які постраждали під час урагану «Йота»

У Колумбії зоозахисники допомагають собакам, які постраждали під час урагану «Йота»

Колумбійські поліціянти й зоозахисники рятують собак на островах Сан-Андрес та Провіденсія в Карибському морі. Потужний ураган..

Дата завантаження: 2021-03-02

video

Колумбійські поліціянти й зоозахисники рятують собак на островах Сан-Андрес та Провіденсія в Карибському морі. Потужний ураган «Йота» пошкодив тут інфраструктуру й зруйнував будинки. Більша часина жителів евакуювалася, але багато чотирилапих вихованців залишилося на островах.

Благодійна організація Animal Heart Islands допомагає тваринам.

[Хуліана дель Кастільйо, директор організації Animal Heart Islands]:
«Ми не можемо заснути через думки про беззахисних тварин, які страждають під час стихійних лих».

Хворим та постраждалим собакам допомагають ветеринари. Працівники організації також привозять корм для тварин і залишають його місцевим жителям.

[Хуліана дель Кастільйо, директор організації Animal Heart Islands]:
«Ми завжди хотіли допомагати тваринам і робимо це щиросердно. Це наше покликання».

Собак, які втратили господарів, зібрали в одному місці. Завдяки зоозахисникам місцеві жителі тепер можуть їх підгодовувати.

[жителька острова Сан-Андрес]:
«Не всі жителі цього району можуть узяти під опіку собаку і її годувати. Тож це величезна підтримка».

Організація Animal Heart Islands наразі втілює в життя програму стерилізації бездомних тварин. Також її співробітники шукають вуличним кішкам і собакам нових господарів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Колумбії зоозахисники допомагають собакам, які постраждали під час урагану «Йота»Борис Джонсон запровадив в Англії новий карантинВелика Британія закликала людей з алергією відмовитися від вакцини Pfizer-BioNTechПоширення коронавірусу SARS-CoV-2 світом: огляд 2020 рокуМороз і пандемія: сирійські біженці в таборах зіткнулися з подвійним лихомАвстралієць подолав алкоголізм і нині має власну компанію з оббивання меблівЯкий швидкоплинний час: колекція старовинних храмових годинниківНімецькі поліціянти ганяються в горах за нелегальними відпочивальникамиНа водоочисній станції в Австралії харчові відходи перетворюють на електроенергіюПісля трьох днів погромів у Нідерландах відновили порядок