04.09.2021
Телеканал NTD

Відбиток пандемії: у німецькому ресторані всі столики зайняли плюшеві панди

Відбиток пандемії: у німецькому ресторані всі столики зайняли плюшеві панди

У Німеччині всі бари й ресторани на час карантину зачинено, але в залі цього закладу, що..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

У Німеччині всі бари й ресторани на час карантину зачинено, але в залі цього закладу, що у Франкфурті-на-Майні, повно гостей. Щоправда, за столами сидять не люди, а плюшеві панди.

Власник Джузеппе Фічера так виражає незгоду з продовженням і посиленням карантину. Обмежувальні заходи діятимуть до 20 грудня.

[Джузеппе Фічера, власник ресторану]:
«Це мовчазний протест. І ми не вимкнемо в залі світло до кінця карантину, щоб наші потенційні гості могли бачити це цілодобово».

Вибір на чорно-білих ведмедів упав не випадково. Річ у грі слів.

[Джузеппе Фічера, власник ресторану]:
«Ми думали про звичайних плюшевих ведмедів, але замість них зупинилися на пандах, бо слова «панда» й «пандемія» співзвучні».

Тим часом уряд Німеччини обіцяє продовжити програму фінансової допомоги компаніям і бізнесменам, які через карантин зазнають збитків. У листопаді на виплати виділили приблизно 15 мільярдів євро, ще до 20 мільярдів планують виділити в грудні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Відбиток пандемії: у німецькому ресторані всі столики зайняли плюшеві пандиВ Австралії досвідчені фермери вчать новачків розводити худобуЯк пандемія 2020 року позначилася на світі тваринЗімбабвійська дівчина за допомогою тхеквондо протистоїть дитячим шлюбамПерша у світі: 90-річна британка отримала дозу вакцини Pfizer/BioNTechВенесуельці зустріли Різдво без традиційної святкової страви альякиПівденнокорейський студент виготовляє табуретки з масокЧерез наплив мігрантів Чилі загрожує гуманітарна кризаЖитель Срінагара переобладнав свій човен для потреб швидкої допомогиБезпритульним собакам Косова знаходять господарів у ЄС та США