08.10.2021
Телеканал NTD

У Києві розбили крижаний кулак на акції «Знищимо насильство»

У Києві розбили крижаний кулак на акції «Знищимо насильство»

У Києві молотками розбили крижану скульптуру — кулак, що стискає троянду. Так учасники акції «знищували насильство»...

Дата завантаження: 2021-03-08

video

У Києві молотками розбили крижану скульптуру — кулак, що стискає троянду. Так учасники акції «знищували насильство». За словами організаторів, головна ідея заходу в тому, що подолати агресію можна лише спільними зусиллями.

[Марина Ходна, заступник голови Київської міської адміністрації]:
«Троянда — це хто завгодно: дружина, дитина чи мама. Це людина, яка страждає від домашнього насильства. Ця акція показує: ми можемо спільними зусиллями подолати домашнє насильство якраз розбиваючи. Не можна чекати, поки все просто розтане. Треба розбити зараз і не дати цій троянді, що в руці, померти чи зів’янути».

Акцію приурочили до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Нагадаємо, торік кожна п’ята українка стикалася з насильством у сім’ї. Жертвами агресивних дій стають здебільшого жінки. Але по допомогу звертаються й чоловіки. У МВС повідомляють: в Україні за 9 місяців 2020 року поліція взяла на облік 34 тисячі «абьюзерів». Вони поповнили список із більш ніж 82 тисяч домашніх тиранів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Києві розбили крижаний кулак на акції «Знищимо насильство»Урятованих від контрабандистів орангутангів повернули до ІндонезіїВ Іспанії собаки-терапевти вийшли на службу в школиЄврокомісія схвалила продаж штучних сердець французької фірми CarmatВ Австралії аутистам допомагають влаштуватися на роботуМодний аксесуар року: якими були маски для обличчяУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїПісля трьох днів погромів у Нідерландах відновили порядокМайже годину під лавиною: спогади потерпілогоСтримати новий штам: Данія продовжила карантинні заходи ще на три тижні