16.03.2021
Телеканал NTD

Шведські таксисти доставляють клієнтам додому тести на COVID-19

Шведські таксисти доставляють клієнтам додому тести на COVID-19

Таксист Ларс-Йоран ставить контейнер із тестом на COVID-19 біля дверей одного з будинків у передмісті Стокгольма..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Таксист Ларс-Йоран ставить контейнер із тестом на COVID-19 біля дверей одного з будинків у передмісті Стокгольма й відходить на два метри.

[Ларс-Йоран Йоранссон, таксист]:
«Добридень. Ваш тест тут. Я повернуся за 20 хвилин і заберу контейнер, у який ви його покладете. Дякую. До зустрічі».

Забравши контейнер, водій відвозить його фахівцям іншої служби. А ті доставлять усі зібрані аналізи до лабораторії.

З початку пандемії таксисти привезли додому жителям Стокгольма понад чверть мільйона тестів на коронавірус. Цю роботу вони виконують у межах ініціативи МОЗ Швеції.

Водії отримують 32 євро за годину. Це трохи більше, ніж їм платили за звичайне перевезення пасажирів. Завдяки ініціативі понад тисяча таксистів під час пандемії має заробіток.

[Ларс-Йоран Йоранссон, таксист]:
«Мені дуже подобається це робити, бо наші клієнти дуже радіють, що їм не потрібно нікуди їхати. Вони можуть замовити тест додому й не ризикувати».

Таксист трохи хвилюється, коли приймає від клієнтів контейнер зі щойно взятим аналізом.

[Ларс-Йоран Йоранссон, таксист]:
«Так, я нервую, та гадаю, що ходити до магазину по продукти чи їздити в громадському транспорті ризикованіше. Тож моя робота менш небезпечна».

Ларс-Йоран має 20 років стажу й дуже любить свою роботу. Він чекає, коли пандемія закінчиться, і люди знову їздитимуть на таксі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Шведські таксисти доставляють клієнтам додому тести на COVID-19Афганець, не діставши статусу біженця в ЄС, став успішним фермером на батьківщині30-кілометрова черга з вантажівок: Німеччина закрила кордони з Чехією та АвстрієюПерукар навчилася майстерно стригти однією рукоюВолонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритисяУроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовищаНа водоочисній станції в Австралії харчові відходи перетворюють на електроенергіюШколярі в Чилі щодня ходять на гору, щоб відвідувати онлайн-урокиНью-йоркський притулок Bideawee 118 років піклується про собак і котівБерлінський шеф-кухар готує для пацієнтів лікарні