04.02.2021
Телеканал NTD

Шведські таксисти доставляють клієнтам додому тести на COVID-19

Шведські таксисти доставляють клієнтам додому тести на COVID-19

Таксист Ларс-Йоран ставить контейнер із тестом на COVID-19 біля дверей одного з будинків у передмісті Стокгольма..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Таксист Ларс-Йоран ставить контейнер із тестом на COVID-19 біля дверей одного з будинків у передмісті Стокгольма й відходить на два метри.

[Ларс-Йоран Йоранссон, таксист]:
«Добридень. Ваш тест тут. Я повернуся за 20 хвилин і заберу контейнер, у який ви його покладете. Дякую. До зустрічі».

Забравши контейнер, водій відвозить його фахівцям іншої служби. А ті доставлять усі зібрані аналізи до лабораторії.

З початку пандемії таксисти привезли додому жителям Стокгольма понад чверть мільйона тестів на коронавірус. Цю роботу вони виконують у межах ініціативи МОЗ Швеції.

Водії отримують 32 євро за годину. Це трохи більше, ніж їм платили за звичайне перевезення пасажирів. Завдяки ініціативі понад тисяча таксистів під час пандемії має заробіток.

[Ларс-Йоран Йоранссон, таксист]:
«Мені дуже подобається це робити, бо наші клієнти дуже радіють, що їм не потрібно нікуди їхати. Вони можуть замовити тест додому й не ризикувати».

Таксист трохи хвилюється, коли приймає від клієнтів контейнер зі щойно взятим аналізом.

[Ларс-Йоран Йоранссон, таксист]:
«Так, я нервую, та гадаю, що ходити до магазину по продукти чи їздити в громадському транспорті ризикованіше. Тож моя робота менш небезпечна».

Ларс-Йоран має 20 років стажу й дуже любить свою роботу. Він чекає, коли пандемія закінчиться, і люди знову їздитимуть на таксі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Шведські таксисти доставляють клієнтам додому тести на COVID-19Скільки пластику ми їмо?Який швидкоплинний час: колекція старовинних храмових годинниківКупання за -17 градусів: київські «моржі» не поступаються традиціямиЗімбабвійська дівчина за допомогою тхеквондо протистоїть дитячим шлюбамЯпонці переважно виступають проти проведення Олімпіади цього рокуЯким буде карантинне Різдво в ЄСПісля трьох днів погромів у Нідерландах відновили порядокГора Еверест виявилася вищою, ніж ми гадалиІндієць заснував першу у світі безплатну лікарню для дерев