08.11.2021
Телеканал NTD

Нідерландські діти вітають Санту з вікон автомобілів

Нідерландські діти вітають Санту з вікон автомобілів

У Нідерландах, попри пандемію і правила соціального дистанціювання, діти однаково можуть побачитися з довгоочікуваним Сінтерклаасом. Так..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

У Нідерландах, попри пандемію і правила соціального дистанціювання, діти однаково можуть побачитися з довгоочікуваним Сінтерклаасом. Так тут називають Санта-Клауса.

В Апелдорні до різдвяного дідуся під’їжджають на автомобілях. Діти читають вірші, співають пісні чи передають Сінтерклаасу малюнки, а той дає їм подарунки.

[Лі Дорланд, організатор свята]:
«Ми організували це, бо через коронавірус не можна зустрічатися з дітьми та їхніми батьками в приміщенні. Тому ми проводимо свято на вулиці. Діти можуть побачитися із Сантою, і це добре для них».

Тутешній Санта має помічників — чорних пітів. Вони роблять за нього всю брудну роботу, тому їхнє обличчя в сажі.

[помічниця Сінтерклааса]:
«Сажа з’являється тому, що ми лазимо через димохід. А ти, Сінтерклаасе, полізеш у димохід цього року?»

[Сінтерклаас]:
«Ні, я працюю з дому».

Згідно з переказами, Сінтерклаас приїжджає до Нідерландів з Іспанії. Його супроводжують десятки чорних пітів. Вони подорожують країною два тижні й роздають дітям подарунки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нідерландські діти вітають Санту з вікон автомобілівПодарунок на Різдво: слони роздали тайським дітям захисні маскиЯк мешканці Талліннського зоопарку насолоджуються зимовою погодою7-річний угандієць уже тричі літав на літаку другим пілотомУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігуМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахНімці й австрійці заряджаються позитивом у прикрашених садах приватних будинківМолодильне молоко: під Києвом працює осляча фермаКоти в костюмах Санти дарують різдвяний настрій гостям кафе в СеуліСанта-Клаус бажає людям здоров’я й радить не забувати про інших