06.06.2021
Телеканал NTD

Квітковий фестиваль у Колумбії: легендарна процесія відбулася попри пандемію

Квітковий фестиваль у Колумбії: легендарна процесія відбулася попри пандемію

Це сільєтеро — головний учасник легендарного квіткового фестивалю в Колумбії. У перекладі з іспанської — носильник...

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Це сільєтеро — головний учасник легендарного квіткового фестивалю в Колумбії. У перекладі з іспанської — носильник. Понад 300 років країна була колонією Іспанії, рабство скасували лише в 1851-му. Тепер місцеві жителі підкреслюють: за їхніми спинами — лише композиції з квітів, а не важкі вантажі.

Такий фестиваль під Медельїном проводять понад 60 років. Щорічно він збирає десятки тисяч туристів. Перельоти, організовані в ці дні, називали «квітковими рейсами».

Попри пандемію, дійство відбулося й цього разу. Але скромніше.

[Франциско Кінтеро, переможець фестивалю]:
«Хочу сказати жителям Колумбії: не втрачайте надію і віру, усе погане минеться. Нам не можна втратити головне, що завжди визначало нашу націю, — уміння бути щасливим. Не журися, Колумбіє, не час бути нещасними».

Гірська місцевість навколо Медельїна славиться своїми квітами — місцеві жителі поколіннями їх вирощують. Ці місця також називають «Містом вічної весни» і «Столицею орхідей».

Учасники готуються до фестивалю цілий рік. На виготовлення кожної композиції йде до 70 видів квітів. Найпопулярніші — троянди, лілії, орхідеї, хризантеми та гладіолуси.

[Кармен Сесілія Лондоро, учасниця фестивалю]:
«Це робота, яку виконуєш з великою любов’ю. Навіть під час пандемії ми можемо підтримувати одне одного, радіти участі в параді. Усе змінилося, але з’явилося й багато хорошого. Наші родини згуртувалися. Ми демонструємо тут мрії, народжені в наших сім’ях, у наших дітей, подружжів та батьків».

Колумбія посідає друге місце після Нідерландів у світовій квіткової індустрії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Квітковий фестиваль у Колумбії: легендарна процесія відбулася попри пандемію7-річний угандієць уже тричі літав на літаку другим пілотомБолівійська сім’я щороку робить різдвяний вертеп із сотень статуетокУ чилійському зоопарку оселилися червоні панди з ЯпоніїУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігуМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахСобака в грецькому селі годує молоком котівСанта-Клаус бажає людям здоров’я й радить не забувати про іншихУ мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемотаКоти в костюмах Санти дарують різдвяний настрій гостям кафе в Сеулі