22.01.2021
Телеканал NTD

В іспанському зоопарку народилося дитинча рідкісної горили

В іспанському зоопарку народилося дитинча рідкісної горили

Новонароджене маля західної рівнинної горили стало зіркою біопарку іспанського міста Фуенхірола. Малюк з'явився на світ 7..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Новонароджене маля західної рівнинної горили стало зіркою біопарку іспанського міста Фуенхірола. Малюк з’явився на світ 7 листопада. Його постійно опікує мама з кличкою Буу. Часто поблизу перебуває й батько, якого звуть Ечо.

[гість зоопарку]:
«Ми спеціально прийшли подивитися на новонароджене дитинча горили».

Західна рівнинна горила є в Червоній книзі. Фуенхірольський біопарк розташований в автономній спільноті Андалусія, і дитинча цього підвиду тут народилося вперше.

[Ірене Арельяно, доглядачка зоопарку]:
«Самцю Ечо 12 років. Самичці — 24. Вона хороша мама. У неї вже були діти, але не в нашому біопарку».

Малюк здоровий і швидко росте. До них із мамою часто приходить молода самичка Вефа. Вона вчиться виховувати дитинчат.

Зоопарку у Фуенхіролі уже понад 40 років. Він бере участь у програмах розведення рідкісних тварин.
Коротке посилання на цю сторінку:

В іспанському зоопарку народилося дитинча рідкісної горили«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіНайбільше в Азії іглу-кафе відкрили на курорті в КашміріПрестижний балетний конкурс «Приз Лозанни» проходить онлайнСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівВ Австралії біженців залучають до спорту й допомагають влитися в суспільствоВідвідувачі знову заполонили зоопарки АнгліїЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»