22.01.2021
Телеканал NTD

Якщо не летить, нехай їде: бразильці перетворили моноколесо на електромітлу

Якщо не летить, нехай їде: бразильці перетворили моноколесо на електромітлу

Якщо мітла не злітає, то можна змусити її їхати. Так вирішили двоє бразильських шанувальників Гаррі Поттера...

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Якщо мітла не злітає, то можна змусити її їхати. Так вирішили двоє бразильських шанувальників Гаррі Поттера. Вони оснастили моноколесо стилізованою мітлою з довгим держаком. Тепер незвичайний транспорт ганяє дорогами Сан-Паулу.

[Алессандро Руссо, винахідник моторизованої мітли]:
«У фільмах про Гаррі Поттера керують мітлою, спираючись на неї всім тілом. Я подумав, що в нас уже є транспортні засоби, якими треба керувати, зберігаючи рівновагу тіла. Якщо ми робитимемо це не ногами, а мітлою, тоді, можливо, виникне відчуття польоту на мітлі».

Транспорт у вигляді мітли незмінно приваблює інтерес містян.

[Алессандро Руссо, винахідник моторизованої мітли]:
«Я кажу друзям, що тепер їжджу до булочної лише на мітлі, і це не жарт. Я так і роблю. Мітла стала повсякденним засобом пересування. І це весело».

Друзі-винахідники планують продавати електромітли по 750 доларів. Вони сподіваються, що власники такого транспорту навіть зможуть грати у квідич — вигадану спортивну гру з романів про Гаррі Поттера.
Коротке посилання на цю сторінку:

Якщо не летить, нехай їде: бразильці перетворили моноколесо на електромітлуЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людейЗнаменитим Гентським вівтарем можна погуляти у віртуальної реальностіДе зберігаються шедеври Лувру, які рідко виставляють у залах музеюЦапи-серфінгісти навчають каліфорнійських дітей не боятися водиВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок PlaymobilНайбільше в Азії іглу-кафе відкрили на курорті в КашміріФутболку Марадони з автографом виставляють на аукціон