28.09.2021
Телеканал NTD

У японському магазині за виконанням карантинних заходів стежить людиноподібний робот

У японському магазині за виконанням карантинних заходів стежить людиноподібний робот

Незвичайний експеримент проводять у магазині футбольного клубу в Осаці. Тут за порядком серед покупців стежить робот..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Незвичайний експеримент проводять у магазині футбольного клубу в Осаці. Тут за порядком серед покупців стежить робот на ім’я Robovie.

Серед його обов’язків перевіряти, чи є на людині захисна маска. Якщо немає, то робот чемно просить її надіти. Він також вимірює між покупцями дистанцію й підказує, на якій відстані слід стояти.

Робота створив Міжнародний науково-дослідний інститут провідних телекомунікацій у Кіото. Фахівці вважають, що людям легше приймати зауваження від «розумного пристрою», який не має емоцій.

Robovie орієнтується в просторі за допомогою датчиків і відеокамери. Камера також допомагає визначити, чи є на обличчі маска. Дистанцію робот вимірює лазерним далекоміром.

А ще високотехнологічний співробітник показує покупцям, де лежить потрібний їм товар.
Коротке посилання на цю сторінку:

У японському магазині за виконанням карантинних заходів стежить людиноподібний роботІкра й котлети з водоростей: нова розробка австралійських ученихПівденнокорейський «розумний» нашийник перекладає господарям гавкіт собакРобот-катамаран дослідить рекордно швидку ерозію на півдні АвстраліїДосягнення й невдачі в медицині: огляд 2020 рокуНове дослідження: бабки відновлюють баланс, роблячи сальто назадБіля берегів Мексики знайшли новий вид китівЯк інженери Boston Dynamics «навчили» роботів красиво танцюватиУ Токіо з’явилася станція миття рук і дезінфікування смартфонівНовинки GM на CES-2021: електропікап Hummer і футуристичний Cadillac Lyriq