21.11.2021
Телеканал NTD

Австралієць продає свій фентезійний парк по частинах

Австралієць продає свій фентезійний парк по частинах

Це «Пеноларая» — дитячий парк в Австралії, де є фентезійні декорації і мініатюрні залізниці. Його площа..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Це «Пеноларая» — дитячий парк в Австралії, де є фентезійні декорації і мініатюрні залізниці. Його площа — 2300 квадратних метрів.

Творець парку Грем Рассел каже, що захоплюватися поїздами почав ще в дитинстві.

[Грем Рассел, творець парку]:
«У дев’ять років мені подарували електропотяг. Батько відвів мене до товаришів по службі, у яких у гаражах були величезні макети. Я був у захваті».

Навчаючись на останньому курсі школи дизайну, Рассел купив цю землю й почав будівництво. Згодом до проєкту долучилася Роуз Землані.

[Роуз Землані, авторка парку]:
«Я й не підозрювала, що доведеться переносити колоди й великі камені, та й узагалі виконувати складну фізичну роботу. А ще ж були й мої прямі обов’язки. Та я впоралася».

На будівництво пішло коло десяти років. Однак у 2014 році магія стала згасати, бо трасу, яка тут пролягала, закрили. Тож відвідувачів значно поменшало, й у 2018 землю вирішили продати.

[Роуз Землані, авторка парку]:
«Для нас це не було складним рішенням. Він просто знав, що не може продовжувати. Ця справа не виживе».

[Грем Рассел, творець парку]:
«Настав час переїжджати, перегорнути нову сторінку мого життя. І Роуз теж не стоятиме на місці».

Кожну декорацію «Пенолараї» потрібно продати до середини грудня. Новий власник ділянки побажав, щоб від цього парку тут нічого не залишилося.

Грем збирається переїжджати до сільської місцевості у штаті Аделаїда. Каже, ще довго сумуватиме за звичним шумом свого парку.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралієць продає свій фентезійний парк по частинахДо Великої Британії планують привезти стадо зубрів і шукають для них рейнджераУ Франції почали спилювати дуби для відновлення собору Паризької Богоматері«Кухні-невидимки» — нова концепція в епоху пандеміїПоліція патрулює активний вулкан Етна, щоби вберегти туристівВ Індії зростає попит на глиняні горщикиОскільки гірськолижні курорти закрито, французи відпочивають на пляжахРуандійські майстри перетворюють старі покришки на крісла, столи та взуттяСвіт перебуває на піку народжуваності близнюківЯпонія планує скинути в океан 1,25 млн тонн води з «Фукусіми-1»