12.03.2024
Телеканал NTD

Італієць склав мозаїку із 6000 кубиків Рубіка менш ніж за добу

Італієць склав мозаїку із 6000 кубиків Рубіка менш ніж за добу

Італійський художник Джованні Контарді зібрав велику мозаїку з кубиків Рубіка за рекордний час. Так він відзначив..

Дата завантаження: 2024-10-12

video

Італійський художник Джованні Контарді зібрав велику мозаїку з кубиків Рубіка за рекордний час. Так він відзначив 40-річчя знаменитої головоломки.

[Джованні Контарді, художник]:
«Ця мозаїка дуже особлива через кілька причин. По-перше, це не портрет, який я зазвичай складаю з кубиків. А, по-друге, це буде мозаїка із 6111 кубиків Рубіка. Вона найбільша з усіх, складених менш ніж за 24 години».

На роботу пішло 15 годин 49 хвилин і 32 секунди. Кожен кубик Джованні збирав приблизно сім секунд. Мозаїка вийшла розміром п’ять із половиною метрів на три метри 60 сантиметрів. Вона зображує Атланта, який замість небосхилу тримає на плечах кубик Рубіка.

[Джованні Контарді, художник]:
«Я закінчив, і це забрало в мене майже 16 годин. Найважче було весь цей час залишатися зосередженим. І, звісно, мої ноги втомилися. Та я щасливий, що це зробив».

Зазвичай художник складає портрети знаменитостей, таких як Вілл Сміт і Мерелін Монро. На такі мозаїки йде не більш як 700 кубиків.

Усесвітньо відому головоломку винайшов у 74-му році угорський скульптор і професор архітектури Ерне Рубік. У 75-му він запатентував її в Угорщині під назвою «Магічний кубик». Через п’ять років його перейменували на кубик Рубіка й почали продавати в США. Права на головоломку належать англійській компанії Seven Towns.

Щороку в усьому світі проходять змагання та чемпіонати зі швидкісного збирання кубика Рубіка.
Коротке посилання на цю сторінку:

Італієць склав мозаїку із 6000 кубиків Рубіка менш ніж за добуДитинча рідкісного деревного кенгуру дебютує в зоопарку в Нью-ЙоркуКартини знаменитостей на стінах будинків приваблюють туристів до болгарського селаБоснійська печера Ветрениця набула статусу ЮНЕСКОСтепи, верблюди та ночівля в юрті: чим західних туристів приваблюють до МонголіїПринеси книжку — отримай огірки: незвичайна книгарня в Нью-ЙоркуПарк розваг у Дубаї пропонує поринути у світ світла та барвЯк насправді вели торгівлю Шовковим шляхом, розповідає виставка в ЛондоніВнутрішній туризм Австралії процвітає і після відкриття кордонівТелесеріал «Сьогун» приваблює туристів до токійського самурайського центру

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: