09.02.2021
Телеканал NTD

Різдвяні вогні в Лондоні присвятили героям часів пандемії

Різдвяні вогні в Лондоні присвятили героям часів пандемії

На Оксфорд-стріт, що в історичному районі Лондона, запалили різдвяні вогні. Цього року, окрім прикрас, над вулицею..

Дата завантаження: 2021-03-09

video

На Оксфорд-стріт, що в історичному районі Лондона, запалили різдвяні вогні. Цього року, окрім прикрас, над вулицею розвісили банери з рухомим рядком. На них висвічуються імена героїв 2020 року, які допомагали людям під час пандемії. Кандидатури висуває громадськість.

Цього тижня перехожі на Оксфорд-стріт бачитимуть ім’я волонтера Аніса Алі. Він одним із перших записався добровольцем до Національної служби охорони здоров’я Великої Британії. Удень чоловік працює, а решту часу присвячує волонтерству. З березня він виконав понад 730 доручень.

Імена кандидатів для таких вивісок можна зареєструвати на спеціальному вебсайті. Переможців визначає громадськість через голосування. Обраним героям видають сертифікат на 500 фунтів стерлінгів — це коло 650 доларів США. Гроші можна витратити у фешенебельних магазинах на Оксфорд-стріт. Це найжвавіша торгова вулиця міста.
Коротке посилання на цю сторінку:

Різдвяні вогні в Лондоні присвятили героям часів пандемії19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуІндійські танці на тлі стародавнього храму заворожують глядачівФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОЗамість авіарейсу — намет: в аеропорту Сінгапуру обладнали гламурний кемпінгНімецький пекар робить торти у вигляді шприца з вакциноюРіздвяні ялинки від Нью-Йорка до ВатикануУ кафе Боготи подають «золоті гамбургери»«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіМузична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19