04.08.2021
Телеканал NTD

Кашмірський фольклорний театр намагається вижити

Кашмірський фольклорний театр намагається вижити

Цих традиційних кашмірських вистав в індійському місті Срінагар чекали кілька місяців. Театр не міг виступати через..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Цих традиційних кашмірських вистав в індійському місті Срінагар чекали кілька місяців. Театр не міг виступати через карантин.

Тепер гастролі поновилися.

[житель Срінагара]:
«Театр «Баханд Патер» почав давати концерти після довгої перерви через пандемію. Мета фольклорного театру — популяризувати серед молоді культуру Кашміру, щоб вона не зникла».

«Баханд Патер» — традиційний фольклорний театр. Раніше для жителів Кашміру він був єдиним способом дістати відомості про поточні події — театр мав роль такого собі ЗМІ.

Коли розвинулися технології, гостра потреба в театрі відпала, і це мистецтво почало занепадати. Актори докладають усіх зусиль, щоб його зберегти. До того ж багато жителів, як і раніше, раді таким виступам.

[житель Срінагара]:
«Після концерту я дуже добре почуваюся. Артисти гарно попрацювали. Уважаю, що такі виступи варто організовувати частіше. Зараз пандемія, але після неї потрібно більше їх влаштовувати. Треба, щоб артисти мали можливість виступати на сцені».

Це мистецтво зрозуміле всім людям, незалежно від рівня освіти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кашмірський фольклорний театр намагається вижитиУ Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазлиРідкісний портрет пензля Боттічеллі продали на аукціоні за рекордну сумуУ Флоренції реставрують перше у світі джакузі19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиНайдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у ФлоридіУ Киргизстані дедалі частіше переказують стародавній епос про МанасаУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилУ Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світла