21.11.2021
Телеканал NTD

Йорданка робить глиняні печі, щоб випікати традиційні коржі

Йорданка робить глиняні печі, щоб випікати традиційні коржі

Йорданка Сабах Бані-Салман із міста Аджлун власноруч робить маленькі печі й обмазує їх глиною. Цієї майстерності..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Йорданка Сабах Бані-Салман із міста Аджлун власноруч робить маленькі печі й обмазує їх глиною. Цієї майстерності вона навчилася, щоб випікати коржі традиційним способом.

[Сабах Бані-Салман, жителька Аджлуна]:
«Скільки себе пам’ятаю, мама замішувала тісто й пекла коржі. Ми ніколи не купували їх на ринку. Я звикла до цього. Але раніше я не пекла сама. Коли я вийшла заміж, мама почала приносити нам коржі».

Сабах вирішила перейняти в мами вміння, коли та захворіла й перестала пекти. Тепер вона не лише годує сім’ю домашніми коржами, а й заробляє на продажу глиняних печей.

[Сабах Бані-Салман, жителька Аджлуна]:
«Уважаю, що всі мають повернутися до (традиційного способу випікання). Коли я почала пекти коржі вдома, усі сусіди захотіли купити в мене грубки й випікати хліб. Вони більше його не купують».

Жінка робить тісто з білого борошна й кладе на нього начинку із суміші трав і насіння кунжуту. Такі коржі здавна роблять у йорданському регіоні Табун. Сабах часто пригощає ними родичів.

[Култум Хататбех, родичка жінки]:
«Ми знаємо, що вона використовує органічне борошно, і знаємо, що це чудова домашня їжа».

Йорданка тепер має ще один спосіб заробити. Вона приймає в домі туристичні групи й розповідає їм історію традиційних глиняних печей, а потім пригощає домашніми коржиками.
Коротке посилання на цю сторінку:

Йорданка робить глиняні печі, щоб випікати традиційні коржіЛюдина-саксофон: як єгиптянин виконує музику без інструментівВідвідувачі знову заполонили зоопарки АнгліїЩо збирають в’єтнамські шанувальники LegoМобільний театр подорожує бідними кварталами ЄгиптуЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Дерева й гілки: палестинець придумав незвичайний інтер’єр для кав’ярніВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природи«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіГладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставка