22.01.2021
Телеканал NTD

Оперний співак дає концерти з вікна своєї квартири в Парижі

Оперний співак дає концерти з вікна своєї квартири в Парижі

Арії з вікна. Відтоді як у Франції ввели повторний карантин, оперний співак Стефан Сенешаль знову став..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Арії з вікна. Відтоді як у Франції ввели повторний карантин, оперний співак Стефан Сенешаль знову став радувати сусідів своїм тенором.

[Стефан Сенешаль, оперний співак]:
«Коли запровадили карантин, культурне життя повністю зупинилося. Виникло відчуття, що це справді кінець. Культура — це носій соціальних зв’язків».

До карантину Стефан виступав на сценах Парижа та Нью-Йорка. У період пандемії його мистецтво дістало особливу місію: не лише зблизити людину з прекрасним, але й зробити людей ближчими одне одному.

[Стефан Сенешаль, оперний співак]:
«Першого дня карантину у Франції я заспівав «Марсельєзу». Багато хто, визирнувши з вікна, подумав: «Він з’їхав з глузду». Але потім люди почали розмовляти одне з одним. І я подумав: «Це чудово. Люди, замкнені у квартирах, але спілкуються через вікна»».

Стефан виступає вечорами щопонеділка й щоп’ятниці, ретельно продумуючи програму. Коли він хоче трохи «струснути» публіку, то виконує гімн Франції. А після виборів в Америці заспівав гімн США.

Водночас Стефан, хоч і не працює, державної допомоги не отримує, бо його річний дохід до пандемії перевищував допустимий ліміт.

Сьогодні він живе на зекономлені гроші. Доводиться багато в чому себе обмежувати.

[Стефан Сенешаль, оперний співак]:
«Я намагаюся економити. Їм макарони, рис і картоплю. І я дуже погано готую. Це катастрофа».

Своїм мистецтвом Стефан хоче дати людям надію та їх об’єднати.

[Стефан Сенешаль, оперний співак]:
«Я хочу проявити солідарність із французами під час ізоляції та й годі. Якщо це вийде, а Стефана Сенешаля після цього всі забудуть, я однаково радітиму».

Коротке посилання на цю сторінку:

Оперний співак дає концерти з вікна своєї квартири в ПарижіДоглядачі колумбійського зоопарку виходили покинуте дитинча капібариЧерез 10 років після аварії на АЕС у жителів Фукусіми немає надії повернутися додомуРуандійські майстри перетворюють старі покришки на крісла, столи та взуттяБізнес на бананових кексах: як американка змінила професіюФранцузька компанія доставляє вантажі зі США вітрильникамиЮні австралійці з проблемних сімей навчаються на будівельниківМініпарки допомагають афінянам пережити спеку й задухуЄгипет готується відкрити нову столицю країниУ Великій Британії з’явиться перший у світі повітряний порт для дронів та аеротаксі