22.02.2021
Телеканал NTD

У Франції випробують нове безпілотне аеротаксі VoloCity

У Франції випробують нове безпілотне аеротаксі VoloCity

Безпілотне аеротаксі Volocopter четвертого покоління показали у французькому місті Сержі, що біля Парижа. Модель називається VoloCity..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Безпілотне аеротаксі Volocopter четвертого покоління показали у французькому місті Сержі, що біля Парижа. Модель називається VoloCity й призначена для міських польотів. Транспорт майбутнього розробила німецька компанія з Карлсруе.

[Флоріан Ройтер, директор компанії E-Volo]:
«Сьогодні ми хочемо використати цю особливу нагоду для світової прем’єри, щоб усі ви побачили аеротаксі Volocopter. Воно безпечне, електричне й неймовірно тихе».

Тестувати VoloCity почнуть в аеропорту «Понтуаз» у червні наступного року.

[Флоріан Ройтер, директор компанії E-Volo]:
«Маємо ще близько двох років до завершення сертифікування. Очікуємо, що до кінця 2022-го з’являться перші комерційні маршрути. Сподіваюся, це станеться в Парижі».

Volocopter має дев’ять електричних батарей. Дальність польоту — 35 кілометрів, швидкість — 110 кілометрів за годину. У аеротаксі поміщається дві людини.

Компанія також розробляє вантажний Volocopter.

[Флоріан Ройтер, директор компанії E-Volo]:
«За його допомоги можна вдосконалити міські перевезення. Мова йде про новий світ транспорту як пасажирського, так і вантажного».

Розробник також планує 2022 року розпочати роботу служби повітряного таксі в Дубаї.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Франції випробують нове безпілотне аеротаксі VoloCityВакцина AstraZeneca не дає повного захисту від південноафриканського штаму коронавірусуРідкісне дерево віком 20 млн років знайшли на ЛесбосіРідкісних панамських жаб уперше вивели в неволіУ Франції тестують пристрій, який дає змогу зробити тест на COVID-19 удомаЇжа майбутнього? У Фінляндії зробили шніцель із повітряНова канатна дорога полегшить перевезення людей в МехікоМистецтво й технології: як у Флоренції роблять 3D-копію статуї ДавидаДослідники-аматори допомогли НАСА позначити на мапі космосу коричневих карликівНове дослідження: бабки відновлюють баланс, роблячи сальто назад