07.05.2021
Телеканал NTD

У Великій Британії різко зросли продажі скутерів і мопедів

У Великій Британії різко зросли продажі скутерів і мопедів

Час-пік у Лондоні тепер має інший вигляд, ніж до пандемії. Між машин спритно проїжджають десятки скутерів..

Дата завантаження: 2021-03-07

video

Час-пік у Лондоні тепер має інший вигляд, ніж до пандемії. Між машин спритно проїжджають десятки скутерів і мотоциклів.

Молодий дантист Алекс Іоаннідіс купив свій моторолер у серпні. По місту наїздив уже майже 500 кілометрів.

[Алекс Іоаннідіс, дантист]:
«Для душевного спокою це величезний плюс. Я можу всюди доїхати сам. Не треба заходити в переповнений вагон, де мене штовхатимуть ліктями або де треба боротися за вільне місце».

Алекс поєднує навчання з роботою в чотирьох клініках. Каже, що паркувати скутер набагато легше.

[Алекс Іоаннідіс, дантист]:
«Шлях на роботу — суцільне задоволення: я можу обминати затори й просто насолоджуватися містом. Можу доїхати за 10‒15 хвилин, що на громадському транспорті неможливо».

У липні в країні було небувале зростання попиту на моторолери. За місяць зареєстрували 3576 нових скутерів. Це на 57 % більше, ніж за той же період торік. Така ж тенденція тривала в серпні та вересні.

А нових автомобілів, навпаки, реєстрували менше майже на 40 %, якщо порівняти з 2019-м.

[Гай Конінг, голова відділу продажів салону моторолерів]:
«Багато наших клієнтів купують моторолери спеціально для поїздок до школи, бо хвилюються, що їхні діти інакше їздитимуть на таксі та громадському транспорті. Просто зараз люди не почуваються комфортно, коли користуються громадським транспортом чи перебувають дуже близько до інших людей. Багато що змінилося».

Очікують, що такий попит на моторолери в країні буде до зими.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Великій Британії різко зросли продажі скутерів і мопедівПівденнокорейський студент виготовляє табуретки з масокМолоді американці їдуть із великих міст заради просторих будинків у глибинціЄвропейці тікають від локдаунів у ДубайВолонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритисяДіти бедуїнів на Західному березі не можуть відвідувати онлайн-заняттяКарантинний бізнес: йорданка пече пироги й доставляє їх клієнтамШотландські корови скидають шерсть в умовах австралійського літаВиставка в Києві розповідає про антарктичні дослідження українських науковцівВідео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернеті