18.07.2021
Телеканал NTD

Медики випробовують костюм «Залізної людини» в горах Англії

Медики випробовують костюм «Залізної людини» в горах Англії

Британський винахідник Річард Браунінг у реактивному костюмі підіймається над горами Національного парку Лейк-Дистрикт, що в Англії...

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Британський винахідник Річард Браунінг у реактивному костюмі підіймається над горами Національного парку Лейк-Дистрикт, що в Англії. Він бере участь в експерименті місцевої служби швидкої допомоги.

Медики поставили перед ним завдання досягти певного місця, звідки умовно надійшов сигнал лиха. Щоб дістатися туди пішки, потрібно 25 хвилин. Людині в реактивному костюмі знадобилося півтори.

[Енді Моусон, фельдшер]:
«Тут прихований величезний потенціал. Це перший у Камбрії політ у реактивному костюмі, який допоможе рятувати людей і полегшувати їхні страждання. Це дивовижна подія».

Місцеві медики часто дістають важке завдання — надати допомогу туристам у горах. Добиратися до них складно й довго.

Лікарі надіються, що незабаром зможуть літати до пацієнтів у реактивних костюмах.
Коротке посилання на цю сторінку:

Медики випробовують костюм «Залізної людини» в горах АнгліїДослідники-аматори допомогли НАСА позначити на мапі космосу коричневих карликівУ Великій Британії з’явиться перший пасажирський катер з електродвигуномМистецтво й технології: як у Флоренції роблять 3D-копію статуї ДавидаУ Франції тестують пристрій, який дає змогу зробити тест на COVID-19 удомаКенійці створили протез, який працює від сигналів мозкуНова канатна дорога полегшить перевезення людей в МехікоРідкісне дерево віком 20 млн років знайшли на ЛесбосіСистему попередження про китів розробили в ІрландіїІкра й котлети з водоростей: нова розробка австралійських учених