22.02.2021
Телеканал NTD

Тайванцям пропонують оглядові польоти до інших країн

Тайванцям пропонують оглядові польоти до інших країн

У Міжнародному аеропорту «Таоюань» 120 пасажирів проходять реєстрацію на «рейс у нікуди». Це оглядовий політ над..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

У Міжнародному аеропорту «Таоюань» 120 пасажирів проходять реєстрацію на «рейс у нікуди». Це оглядовий політ над корейським островом Чеджудо. Його організувала місцева авіакомпанія. Так вона хоче підтримати пілотів і тих, хто звик часто бувати за кордоном, але тепер через пандемію сидить удома.

[пасажирка]:
«Як на мене, це буде дуже цікаво. Через пандемію ми можемо зробити лише вигадану подорож. Про такі поїздки я вже чула. Цього разу заплановано політ до острова Чеджудо, тому я захотіла полетіти».

[пасажирка]:
«Мені здається, що я вже дуже давно не була за кордоном. Тож цей захід особливий. Вигідна угода».

Після реєстрації пасажирам пропонують вбратися в традиційний корейський одяг і сфотографуватися. Разом із ними позують і співробітники авіакомпанії. Для фотосесії підготували плакат із написом «Південна Корея сумує за вами». Також серед пасажирів розігрують спеціальні призи.

За даними Асоціації азійсько-тихоокеанських авіаліній, під час пандемії міжнародних рейсів поменшало на 97,5 %. Багато людей сумує за польотами за кордон. Деякі авіакомпанії, зокрема тайванські та японські, організовують оглядові рейси.

Тайванський авіалайнер, знизивши висоту, пролетів над Чеджудо, а потім повернувся до аеропорту. Корейський острів відомий теплим кліматом, гарними пейзажами й пляжами. Зазвичай його щорічно відвідують мільйони відпочивальників.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тайванцям пропонують оглядові польоти до інших країнПандемія підвищила попит на вінілові платівкиПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківУ Києві презентували рок-баладу на слова Тараса ШевченкаВідвідувачі знову заполонили зоопарки АнгліїВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіПакистанський «Чарлі Чаплін» старається розвеселити людей у важкі часиВ’єтнамці перед Новим роком випускають в озера коропів