04.09.2021
Телеканал NTD

У зоопарку Великої Британії народилося дитинча рідкісного західного шимпанзе

У зоопарку Великої Британії народилося дитинча рідкісного західного шимпанзе

У Честерському зоопарку Великої Британії недавно народилося дитинча рідкісного західного шимпанзе. Його стать поки невідома. Зі..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

У Честерському зоопарку Великої Британії недавно народилося дитинча рідкісного західного шимпанзе. Його стать поки невідома. Зі слів доглядачів, маля здорове й добре розвивається.

Маму дитинчати звуть Менді. Їй уже 43 роки, і вона вміє дбати про потомство. Народження малюка — це особлива подія для всієї родини шимпанзе. Дорослі самиці прагнуть допомогти у вихованні, а молоді здобувають новий досвід.

Честерський зоопарк бере участь у програмі розведення рідкісних видів мавп. Поява на світ нового дитинчати сприяє відродженню популяції західних шимпанзе. Вони мешкають у Західній Африці — від Сенегалу до Гани, але в Беніні, Буркіна-Фасо й Того цей підвид уже вважається вимерлим. У дикій природі живе 18 тисяч цих тварин. Вони занесені до Червоної книги.

Шимпанзе Менді носитиме дитинча на руках кілька місяців. Коли воно зміцніє й почне досліджувати навколишній світ, фахівці визначать його стать.
Коротке посилання на цю сторінку:

У зоопарку Великої Британії народилося дитинча рідкісного західного шимпанзеСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівУ Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світлаВиставка робіт старих майстрів: Букінгемський палац сподівається поліпшити фінансове становищеДень бабака: зима затримається ще на шість тижнівРіздвяний вертеп на воді: незвичайна інсталяція у Венеціанській лагуніСхідні солодощі на рожні: у Йорданії по-новому готують кнафеРіздвяні вогні дарують надію жителям Косова3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївПакистанський «Чарлі Чаплін» старається розвеселити людей у важкі часи