28.02.2021
Телеканал NTD

Йорданки виготовляють із листя унікальний папір

Йорданки виготовляють із листя унікальний папір

Ці йорданки рятують те, що зазвичай спалювали. Група жительок Аммана виготовляє унікальний папір. Для цього вони..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Ці йорданки рятують те, що зазвичай спалювали. Група жительок Аммана виготовляє унікальний папір. Для цього вони використовують відходи фермерських господарств.

[Юсра аль-Аббаді, голова кооперативу]:
«Рослини, які ми використовуємо, мають бути багатими на волокна. Ми застосовуємо різні рослини, і кожна проходить свій процес обробки, бо їхні колір і текстура різні. У хід ідуть стебла бамії, які ми купуємо у фермерів, коли закінчується сезон збору. Ми також купуємо на фермах бананове листя».

Жінки створили кооператив, який дає місцевим жителькам роботу й корисний для довкілля.

[Фаттіха аль-Мірат, учасниця проекту]:
«Це прекрасна ідея, бо робочих місць мало, а ми змогли влаштуватися. Чудовий проект. Мені подобається ручна праця. Усі жінки насолоджуються роботою».

[Юсра аль-Аббаді, голова кооперативу]:
«Проект допомагає фермерам і довкіллю. Замість того щоб спалювати ці рослини, їх продають нам. Це і фермерам поміч, і природі рятунок від забруднення».

Папір виходить різних форматів, зокрема А3 й А4. Потім із нього виробляють листівки, альбоми, сумки й багато іншого.

Наразі проект працевлаштував 15 жінок.
Коротке посилання на цю сторінку:

Йорданки виготовляють із листя унікальний папірУ Нью-Йорку попрощалися з поганими спогадами 2020 рокуУ Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королівПандемія підвищила попит на вінілові платівкиПухнаста мода: індонезієць шиє кумедні наряди для кішокСмажені каштани і глінтвейн в авто: карантинний ярмарок у НімеччиніЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»У Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазли«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіУ кафе Боготи подають «золоті гамбургери»