02.11.2021
Телеканал NTD

Влада автономної спільноти Мадрид посилила карантин у деяких районах

Влада автономної спільноти Мадрид посилила карантин у деяких районах

Влада автономної спільноти Мадрид посилила карантинні заходи у 37 зонах, 26 із яких лежать у столиці...

Дата завантаження: 2021-03-02

video

Влада автономної спільноти Мадрид посилила карантинні заходи у 37 зонах, 26 із яких лежать у столиці. Причиною додаткових обмежень стало швидке поширення коронавірусу. За останні три дні в Іспанії виявили понад 30 тисяч нових випадків COVID-19, третина з них припадає на Мадрид.

Нові обмеження набули чинності в бідних районах, де мешкає чимало емігрантів. Загалом там проживає близько 850 тисяч осіб. Регіональна влада пояснює посилення заходів тим, що в цих районах на кожні 100 тисяч жителів припадає понад 1000 заражених. Водночас дії уряду Мадриду спричинили десятки протестів.

У рамках обмежень установлено поліційні пости. Із заблокованого району можна виїхати лише на роботу, на навчання чи до лікарні. Заборонено збиратися групами чисельністю понад шість осіб, а всі комерційні заклади мусять зачинятися не пізніше ніж о десятій вечора.

МОЗ Іспанії не виключає, що карантинні заходи запровадять і в інших районах Мадриду.

[Фернандо Сімон, представник міністерства охорони здоров’я Іспанії]:
«У мадридському регіоні порівняно високий рівень захворюваності, і тому є необхідність запроваджувати обмеження. Цього тижня ми обговоримо, чи потрібно це робити й в інших районах».

Епідеміологічну ситуацію в автономній спільноті обговорили голова регіонального уряду Ісабель Діас Аюсо й прем’єр-міністр країни Педро Санчес.

Аюсо запропонувала залучити військовиків. Їм доручать дезінфекцію. А ще вони допомагатимуть поліції стежити за дотриманням обмежень.

Санчес повідомив, що адміністрації регіональних влад і уряду країни створять робочу групу з питань протидії епідемії в Мадриді.

[Педро Санчес, прем’єр-міністр Іспанії]:
«Багато що робить спільноту Мадрид унікальною. І тому, гадаю, важливо реалізувати спеціальний план для Мадриду. На цій зустрічі і регіональний лідер, і я показуємо, що ми одностайні й маємо намір змінити епідеміологічну ситуацію. Наша мета чітка й тверда: рятувати життя, захищати здоров’я людей, співпрацювати й допомагати».

Тим часом зростає тиск і на мадридські лікарні. Деякі мусили скасувати планові операції, а десь повідомляють про переповнені відділення інтенсивної терапії. За даними міністерства охорони здоров’я, у лікарнях зайнято понад 20 % місць. Ісабель Діас Аюсо заявила, що треба знову відкривати польові госпіталі.

В Іспанії виявлено найбільшу кількість випадків захворювання на COVID-19 з усіх держав Західної Європи. Коронавірус у країні забрав життя понад 30 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Влада автономної спільноти Мадрид посилила карантин у деяких районахУ людей, які перехворіли на COVID-19, на п’ять місяців виробляється імунітетВиставка в Києві розповідає про антарктичні дослідження українських науковцівУрятованих від контрабандистів орангутангів повернули до ІндонезіїШотландські корови скидають шерсть в умовах австралійського літаНовий сайт доставляння пов’язує римлян із місцевими магазинамиПакистанські митники допомагають соколам, врятованим від контрабандистівДля австралійських сміливців стрибки зі скелі стали демонстрацією єдності й довіриВ Австралії поруч із будинком для людей похилого віку з’явився дитячий центрУ Сіднейській бухті плавання на каяках поєднують зі збиранням сміття