28.02.2021
Телеканал NTD

Летюча спальня: турецький парапланерист поспав у повітрі

Летюча спальня: турецький парапланерист поспав у повітрі

З вершини гори в Туреччині злітає спальний гарнітур, прикріплений до параплана. На ліжку готується до сну..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

З вершини гори в Туреччині злітає спальний гарнітур, прикріплений до параплана. На ліжку готується до сну пілот Гасан Кавал. Тут усе як удома: тумбочки, лампа, будильник і навіть іграшка в головах.

Парапланерист поринає в сон на 15 хвилин. У цей час він літає над курортом Аланія. Дзвонить будильник, і пілот бере управління в руки. Тепер йому треба приземлитися на пляжі перед здивованими туристами.

Поспати на летючому ліжку Гасан вирішив, щоб відчути комфорт навіть у небі. Це не перший такий трюк парапланериста. У липні він політав на дивані з торшером і телевізором.

Пілот не лише сам відмінно керує парапланом, а й навчає інших. Парапланеризм — це політ на крилі за допомогою енергії висхідних потоків повітря. Навчатися цього самотужки небезпечно. Треба проходити курси в досвідчених інструкторів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Летюча спальня: турецький парапланерист поспав у повітріТрадиційну виставку шведських пряникових будиночків цього року зробили в 3D«Вечеря на колесах»: кулінарна школа придумала ідею ресторану на час карантинуВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиМаски для обличчя — популярний подарунок на РіздвоСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїНайдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у ФлоридіВиставка аніматронних динозаврів у США: в’їзд лише на автоЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Мобільний театр подорожує бідними кварталами Єгипту