06.12.2021
Телеканал NTD

Берлін засіяв різнокольоровими вогнями світлових інсталяцій

Берлін засіяв різнокольоровими вогнями світлових інсталяцій

Берлін на кілька днів перемінився. Столицю Німеччини в межах фестивалю світла прикрасило понад 100 інсталяцій. Вони..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Берлін на кілька днів перемінився. Столицю Німеччини в межах фестивалю світла прикрасило понад 100 інсталяцій. Вони спалахнули у 86 локаціях міста.

Цього року захід проходить під гаслом «Разом ми сяємо». Його присвячено солідарності берлінців під час пандемії.

Світлові інсталяції прикрасили головні визначні пам’ятки міста: Бранденбурзькі ворота, Університет імені Гумбольдта, колону Перемоги й палац Шарлоттенбург.

До того ж цього року фестиваль став ще й мобільним. Вечорами Берліном їздить вантажівка й проектує світлові інсталяції на будівлі в різних районах міста.

Барвисті вогники горять у столиці з восьмої вечора до півночі. Якщо в одному місці скупчується багато людей, інсталяцію тимчасово вимикають.

Фестиваль світла в Берліні проходить уже вшістнадцяте.
Коротке посилання на цю сторінку:

Берлін засіяв різнокольоровими вогнями світлових інсталяційУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиФараон на кінчику олівця: скульптор із Єгипту завойовує популярність у соціальних мережахВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиМаски для обличчя — популярний подарунок на РіздвоВиставка «Сумки: від і до» відкривається в ЛондоніНайбільше в Азії іглу-кафе відкрили на курорті в КашміріУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилУ Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королівСтаровинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицю