22.01.2021
Телеканал NTD

У ресторанах Південної Кореї обслуговують роботи

У ресторанах Південної Кореї обслуговують роботи

У цій бургерній Сеула майже немає офіціантів. Обслуговування клієнтів автоматизовано. Відвідувачі самі роблять замовлення й самі..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

У цій бургерній Сеула майже немає офіціантів. Обслуговування клієнтів автоматизовано. Відвідувачі самі роблять замовлення й самі його одержують.

[Пе Ин Йон, менеджер залу]:
«Коли клієнт робить замовлення, автоматизованій кулінарній машині надходить сигнал підігрівати булочки. Потім наші працівники кладуть у них начинку й роблять гамбургер, загортають його й передають роботу-офіціантові. Клієнт може забрати їжу без жодного прямого контакту з персоналом».

Така система дає змогу багатьом відвідувачам кафе почуватися більш захищеними.

[відвідувач]:
«Таке бачив лише в новинах. Наживо цих роботів я зустрічаю вперше. Вони справді чудові й милі».

Інші заклади Сеула теж використовують машини зі штучним інтелектом для обслуговування клієнтів. Наприклад, у цьому ресторані робот справно маневрує між столиками. Причому може обслуговувати до чотирьох одночасно.

[Лі Йон Хо, представник компанії-розробника]:
«На тлі пандемії соціальне дистанціювання вже стало нормою. А цей робот обслуговує клієнтів відповідно до цієї норми. Він може переміщатися будь-яким залом завдяки функції автономного керування».

У Сеулі нових випадків зараження коронавірусом дедалі менше. Тож влада послабила правила соціального дистанціювання.

Тепер можна посидіти в кафе й сходити до спортзалу. До того ж ресторани тепер можуть працювати й після дев’ятої вечора. Але відвідувачі, як і раніше, мусять тримати між собою відстань і носити маски.
Коротке посилання на цю сторінку:

У ресторанах Південної Кореї обслуговують роботиУгорці спалюють сміття, щоб опалювати будинкиМенше дітей, але більше людей похилого віку: Південній Кореї загрожує демографічна кризаУ Карпатах наплив туристівПоліція патрулює активний вулкан Етна, щоби вберегти туристівОперні співаки Англії допомагають людям, які перехворіли на COVID, правильно дихатиУ Новій Зеландії виявили перший за кілька місяців випадок захворювання на COVID-19Жителі Великої Британії несуть квіти до королівських палаців40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняШкільний учитель рік знімав на фотоапарат життя під час локдауну