06.07.2021
Телеканал NTD

«Аеропорт-катастрофу» тестують перед урочистим відкриттям

«Аеропорт-катастрофу» тестують перед урочистим відкриттям

Цей німецький аеропорт став майже легендарним. Але не в позитивному, а в негативному розумінні. ЗМІ його..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Цей німецький аеропорт став майже легендарним. Але не в позитивному, а в негативному розумінні. ЗМІ його навіть прозвали «аеропортом-катастрофою».

Повітряна гавань «Берлін-Бранденбург» імені Віллі Брандта мала відкритися ще 2012-го року. Однак за кілька тижнів до урочистої дати з’ясувалося, що цей об’єкт не має повного комплекту дозволів, щоби почати працювати. Зокрема, знайшли проблеми із системою вентиляції.

Далі було вісім років дорогих перебудов, а також кілька перенесень дати відкриття.

Утім, зараз адміністрація аеропорту стверджує, що цього разу 31 жовтня він точно запрацює.

Поки ж тут тривають дорогі тестування. Тисячі волонтерів відіграють роль пасажирів, щоби перевірити функціонування всіх систем і процедур.

[Роланд Бем, представник аеропорту]:
«Дуже багато процесів треба протестувати й налагодити. Нам треба набратися досвіду, а персоналу — потренуватися».

Загалом тестування триватиме майже 50 днів. Перший етап перевіряння почався ще в липні.

[Патрік Мюллер, представник аеропорту]:
«Дуже багато співробітників проявляють нетерпіння. Вони кажуть: «Ми можемо відкритися вже завтра». У процесі підготовки таких проектів часто буває така реакція. Ми вже стільки тренувалися. Хочеться швидше відкритися».

Щодня в тестуванні бере участь приблизно 450 волонтерів. А загалом до нього залучили до 9000 осіб.

[волонтер]:
«Усе гаразд. Він сучасний і добре обладнаний. Тепер треба подивитися, як усе працює. Та перше враження добре».

Новий аеропорт розташувався прямо під Берліном на території громади Шенефельд.

Після того, як його введуть в експлуатацію, планують закрити останній аеропорт столиці «Берлін-Тегель». А аеропорт, який нині діє у Шенефельді, перетворять на термінал нової повітряної гавані.

Пасажиропотік аеропорту становитиме приблизно 100 тисяч осіб на день. Утім, через пандемію коронавірусу перші місяці після відкриття він працюватиме лише на чверть своїх можливостей.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Аеропорт-катастрофу» тестують перед урочистим відкриттямПівденнокорейський студент виготовляє табуретки з масокГості Олімпіади в Токіо проведуть карантин у крихітних номерах готелюМайже годину під лавиною: спогади потерпілогоУ Греції взимку настало літо: люди кинулися на пляжіБорис Джонсон запровадив в Англії новий карантинДля австралійських сміливців стрибки зі скелі стали демонстрацією єдності й довіриПариж закриє старовинний пташиний ринок XIX століттяВ Австралії поруч із будинком для людей похилого віку з’явився дитячий центрУгорці спалюють сміття, щоб опалювати будинки