22.02.2021
Телеканал NTD

Костюми Елтона Джона й Барбри Стрейзанд виставлять на благодійний аукціон

Костюми Елтона Джона й Барбри Стрейзанд виставлять на благодійний аукціон

Відомі музиканти пожертвували для благодійного аукціону в Беверлі-Гіллз інструменти, одяг та інші пам'ятні предмети. Елтон Джон..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Відомі музиканти пожертвували для благодійного аукціону в Беверлі-Гіллз інструменти, одяг та інші пам’ятні предмети. Елтон Джон віддав спортивний костюм від Gucci, а Барбра Стрейзанд подарувала наряд, у якому знімалася у фільмі «Знайомство з Факерами».

Уторговані гроші допоможуть музикантам, які постраждали під час пандемії через скасування концертів.

[Мартін Нолан, директор компанії Julien’s Auctions]:
«Усі музиканти проявили неймовірну щедрість, жертвуючи свої речі, щоб ми зібрали більше грошей і допомогли нужденним колегам».

За обережними оцінками, удасться отримати від 200 до 400 тисяч доларів США.

[Мартін Нолан, директор компанії Julien’s Auctions]:
«Ми надіємося зібрати більш як пів мільйона. Хотілося б зібрати навіть мільйон доларів. Це стало б величезною допомогою благодійним організаціям».

Торги пройдуть у першій половині вересня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Костюми Елтона Джона й Барбри Стрейзанд виставлять на благодійний аукціонФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоЩо збирають в’єтнамські шанувальники LegoУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваДерева й гілки: палестинець придумав незвичайний інтер’єр для кав’ярніБоротьба й кінські перегони: традиційний фестиваль у ПакистаніНімець за чотири місяці склав найбільший у світі пазлЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людейПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинників