22.01.2021
Телеканал NTD

В’єтнамець відростив 5-метрову косу

В'єтнамець відростив 5-метрову косу

Цей 92-літній в'єтнамський дідусь не стрижеться понад 70 років, і його волосся сягає вже п'яти метрів...

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Цей 92-літній в’єтнамський дідусь не стрижеться понад 70 років, і його волосся сягає вже п’яти метрів. Ван Тьєн живе в провінції Тьєнзянг. Не стригтися він вирішив у 20-річному віці.

[Нгуєн Ван Тьєн, житель Тьєнзянгу]:
«Пам’ятаю, що моє волосся було чорним, густим і здоровим. Я розчесав його, а потім почув божественний поклик і відразу зрозумів, що став обраним. За ніч волосся дуже поважчало».

Ван Тьєн уважає, що довге волосся дає йому життєву силу.

[Нгуєн Ван Тьєн, житель Тьєнзянгу]:
«Я впевнений, що, якщо відріжу волосся, то відразу помру. Маю таке розуміння, тому не наважуюся нічого міняти, навіть не зачісуюсь. Я лише доглядаю за волоссям, надягаю на нього шапку, щоб воно було сухим, чистим та красивим».

На косі Ван Тьєна видно, як змінювався колір волосся. Воно поступово світлішало, поки не стало зовсім сивим. Дідусь обмотує косу навколо голови й ховає під спеціальною шапочкою.
Коротке посилання на цю сторінку:

В’єтнамець відростив 5-метрову косуУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоСкарби Помпеїв виставили в музеї «Антикваріум»Знамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівДерева й гілки: палестинець придумав незвичайний інтер’єр для кав’ярніПакистанський «Чарлі Чаплін» старається розвеселити людей у важкі часиУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиМобільний театр подорожує бідними кварталами ЄгиптуПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людей