18.06.2022
Телеканал NTD

Яскраві гондоли й пісні маріачі: канали Сошимілко в Мехіко знову відкрилися

Яскраві гондоли й пісні маріачі: канали Сошимілко в Мехіко знову відкрилися

Гондоли трахінераси знову пливуть знаменитими каналами Сошимілко в Мехіко. А мексиканці насолоджуються краєвидами й музикою ансамблів..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Гондоли трахінераси знову пливуть знаменитими каналами Сошимілко в Мехіко. А мексиканці насолоджуються краєвидами й музикою ансамблів маріачі. На острови п’ять місяців не пускали туристів, але тепер човнярі знову можуть трохи заробити.

Усім вимірюють температуру, гондольєри носять маски, а у 20-містний човен пускають не більш як 12 осіб.

[турист]:
«Я приїхав (до Мехіко) провідати родину й дізнався, що відкрився район Сошимілко й дозволили прогулянки на трахінерасах. Ми вирішили приїхати сюди, бо це визначне місце Мехіко».

Стародавні канали ацтеків пролягають на залишках озера Тескоко. Тут індіанці створювали плавучі острови — чинампи, на яких обробляли землю. Зараз тут вирощують квіти та інші рослини.

Канали Сошимілко 1987 року стали об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. Основним джерелом доходу тут є туризм.
Коротке посилання на цю сторінку:

Яскраві гондоли й пісні маріачі: канали Сошимілко в Мехіко знову відкрилисяШведка вже п’ять років вишиває копію 70-метрового гобелена з БаєВесільні тренди після пандемії: нова виставка в ЛондоніДикобраз заввишки з двоповерхівку став найбільшою лялькою у світіБританські волонтери очищають «Золотий храм» в ІндіїПонад 2000 індійців зібралося на фестиваль риболовліФестиваль Елвіса Преслі повернувся до австралійського містечка ПарксФрески втікачів: на горищі церкви в Римі знайшли малюнки часів Другої світовоїОзера, сади й луки: туристи знову прямують до КашміруЗнамените місто гончарів хоче потрапити до списку ЮНЕСКО

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: